Знайшла найвигіднішу ідею, що зробити із залишків пряжі. Просте в'язання, впорається навіть новачок

Якщо у вас залишаються невеликі клубочки пряжі, джуту або мотузки, яких недостатньо для того, щоб зв’язати повноцінний виріб одного кольору, то просто скомбінуйте різні відтінки і зробіть приголомшливу літню сумку! Ця модель дуже проста, з нею впорається навіть новачок у в’язанні.

Спершу треба зв’язати дно сумки. Для цього визначте, яку ширину сумки ви хочете, та наберіть відповідну кількість повітряних петель. У цьому прикладі це 17 петель гачком 3 мм. Після цього пров’яжіть стільки рядів стовпчиків без накиду, скільки потрібно для прямокутного дна. Розміри регулюються самостійно. Коли прямокутник буде зв’язаний, обв’яжіть прямокутник простими стовпчиками без накиду. При цьому в кутах пров’язуйте по 2 стовпчики без накиду, щоб зробити плавний поворот.

Тепер невеликий трюк, щоб сумка вийшла без шва. Щоб зробити перехід на в’язання стін сумки, для цього гачок слід вставити тільки в одну ланку петлі + в маленьку перемичку, яка знаходиться під нею. Таким чином, в’язання вийде з невеликим нахилом. В’яжіть один ряд стовпчиками без накиду.

У міру в’язання ви можете будь-якої миті поміняти колір пряжі. Коли перехідний ряд зв’язаний, всі наступні ряди в’яжуться простими стовпчиками без накиду без хитрощів.

Зв’яжіть стільки рядів, скільки потрібно, щоб висота сумки вас влаштовувала. Потім маркерами відзначте, де розташовуватимуться ручки сумки.

Дов’язавши до першого маркера, зробіть ланцюжок із повітряних петель потрібного розміру для ручки. У прикладі це 70 петель. Приєднайте ланцюжок до другого маркера, потім продовжіть звичайне в’язання стовпчиками без накиду до маркера на протилежному боці сумки. Так само зв’яжіть ланцюжок з повітряних петель.

Повернувшись до першого ланцюжка, обв’яжіть його стовпчиками без накиду. Потім пров’яжіть до другого ланцюжка і повторіть те саме з ним. Далі зробіть ще 2-3 закріплюючих рядки стовпчиками без накиду по периметру сумки, щоб погрубшити ручки сумки.

Відріжте пряжу, сховайте у в’язанні. Модна, проста, легка літня сумочка готова!

Джерело

Зберегти в Pinterest