Сушені апельсини в декорі

Сушені апельсини гарно виглядають, як декор на новорічні, різдвяні свята і не тільки.

Сушити можна лимони, апельсини, мандарини (цілі, колечка), грейпфрут. А також шкірки від цих фруктів, вирізаючи різні фігурки.

Сушені апельсини для декору дуже часто використовують для прикрашання новорічних ялинок, дверей, підсвічників… З сушених цитрусів можна зробити оригінальні ялинкові іграшки, гірлянди або ж створити композицій з поєднанням інших природних матеріалів.

Як висушити цитруси для прикрас?

1. У духовці

Нарізаємо апельсин на кружечки. Далі застеляємо пергаментним папером деко і викладаємо апельсинові кружечки. Далі відправляємо деко в духовку, попередньо розігріту до 100-120 градусів, на 4-6 годин. Стежте, щоб апельсини не підгоріли.

2. У мікрохвильовій печі

Застеляємо тарілку пергаментом, викладаємо цитруси і відправляємо в мікрохвильову. Постійно стежте за виглядом апельсинів, адже вони можуть швидко згоріти.

3. На повітрі

Застеляємо тарілку пергаментом і викладаємо часточки апельсинчика. За 3 дні ваші апельсини будуть готові для створення декорацій.

4. У електричній сушарці

Вам потрібно розкласти апельсини на полички сушарки і залишити приблизно на добу. У результаті вийдуть яскраві часточки, які доповнять ваш святковий інтер’єр.

Ідеї використання сушених апельсин в декорі

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

Матеріал із сайту kvitkainfo.com

 

Зберегти в Pinterest