Сушарки для овочів та фруктів: як вибрати хорошу та зручну

Сушарки особливо потрібні в сезон заготівлі, а він почався! Хочеться в’ялених помідорів чи бананів, фруктових та овочевих чипсів, крутонів та домашньої пастили, карпаччо та цукатів, веганських та сироїдних десертів? Тоді вибирайте агрегат та сушіть все!

Навіщо купувати окремий прилад

Чим не підходить, наприклад, духовка? Причин вибору сушарки кілька. Насамперед, не в кожній духовці є низькотемпературні режими. Для сушіння залежно від типу продукту використовується температура від 30 до 70 градусів. Для сушіння в духовці все одно доведеться купувати спеціальні піддони. Потрібно пам’ятати, що в духовці немає вентиляції та відведення вологого повітря. Через це продукти при сушінні в ній часто промокають від конденсату і згодом при зберіганні пліснявіють. Зрештою, у духовці не можна готувати, поки там щось сушиться.

Циліндр чи куб

Перше, що впадає у вічі, — сушарки бувають різної форми. Кубічна — особливо якщо піддони висуваються вона, вважається зручнішою і практичнішою. Така конструкція дозволяє раціональніше використовувати кухонний простір. Але є ще один момент: якщо купити силіконові килимки (а вони, як правило, підходять саме до прямокутних піддонів кубічних сушарок), то на них у сушарці можна готувати домашню пастилу, якій потрібне дуже невелике нагрівання.

Інфрачервоний або звичайний спосіб нагрівання

Зазвичай за ІЧ-нагрів агітують дивними заявами, що він корисний. Водночас жодного наукового підтвердження цьому немає, окрім розмов про «природність» способу. Потрібно сказати, що й звичайні тени працюють за законами фізики, а не магії. Зауважимо, що сушарки з ІЧ-нагріванням мають незаперечну перевагу: вони економічніші, оскільки нагрівають саме продукти і не витрачають енергію даремно.

Де має бути вентилятор

Верхнє розташування вентилятора виключає попадання на нього соку та шматочків продуктів, тому такий прилад легко чистити. Також у ньому немає сторонніх запахів і т. п. Нижнє розташування вентилятора припускає всі ці дрібні неприємності, особливо якщо піддони перфоровані. Іноді вентилятор знаходиться на задній стінці (як у духовках з конвекцією). Така конструкція гігієнічна та практична. Щоправда, зустрічається вона у напівпрофесійних приладах.

На що ще звернути увагу

Є кілька моментів, які варто врахувати при виборі сушарки:

  • Кількість піддонів, висота їх бортиків, можливість регулювання піддонів за висотою та літраж камери. Від цього залежить, скільки овочів, фруктів, грибів, горіхів, трав і т. д., які ви зможете сушити одночасно.
  • Наявність піддону без перфорації (дірочок) або спеціальних форм, щоб готувати домашню пастилу та інші корисні ласощі.
  • Якщо всі піддони без перфорації — це добре: отже, в сушарці передбачено окреме відведення насиченого вологою повітря з кожного ярусу. У процесі сушіння запахи не перемішуються: на одному ярусі можна сушити яблука, на іншому гриби, а вниз не падає нічого – ні крихти, ні шматочки продуктів. Крім того, суцільні піддони простіше мити.
  • Прозорий пластик піддонів дозволяє бачити рівень готовності продуктів. Білі піддони не лише не дозволяють, а й, як правило, згодом фарбуються соком продуктів.
  • Перевірити, чи змішуватимуться запахи, можна і за наявності отворів для відведення повітря на кожному ярусі. Якщо їх немає, а вентиляція лише у кришці, змішування не уникнути.
  • Можливість індивідуально та плавно налаштувати час та температуру сушіння є не в кожній моделі: іноді передбачені просто «рівні».
  • Наявність захисту та автовимкнення приладу при перегріві: якщо її немає, прилад пожежонебезпечний.
  • Управління в сушарках, як правило, дуже просте – механічні регулятори температури (на її діапазон теж варто звернути увагу) та часу (таймер). Але в деяких моделях передбачено електронне керування та дисплей, що відображає температуру та час до кінця роботи. Це зручно, дозволяє гнучко налаштувати параметри роботи, але робить прилад дорожчим.

Джерело

Зберегти в Pinterest