Огірки роздаватимете всім сусідам. Настоянка для огірків - для зростання та великого врожаю

Підживіть огірки настоянкою із сосни — і тоді навіть кволі рослини почнуть швидко рости! Обов’язково зробіть цю безкоштовну та ефективну настойку для своїх огірків.

Молода сосна (гілки та голки) містять величезну кількість корисних мікроелементів, біологічно активних речовин, які відновлюють навіть болючі рослини. Вони сприятливо впливають на огірки, а також перешкоджають утворенню грибків (часта проблема огірків).

Наберіть повну літрову банку молодих гілок та голок сосни. Залийте літром води, доведіть до кипіння, залишіть на середньому вогні 10 хвилин, вимкніть.

Настоюйте добу. Процідіть. Це матковий розчин, який може зберігатися у темному місці, у банці із закритою кришкою до 2 місяців. Згодом на поверхні утворюється синьо-зелена пліснява, але вона зовсім не небезпечна для рослин, а навпаки навіть корисна.

Щоб підгодувати рослину огірка, у літрі теплої води розведіть 4 ст. л. маткового розчину сосни. З пульверизатора оббризкайте листя огірків з обох боків. Добре підгодовувати молоді рослини огірків під корінь такою ж підгодівлею – однієї склянки на одну рослину буде більш ніж достатньо. Робіть таке підживлення раз на 2 тижні і дуже скоро побачите позитивний результат!

Джерело

Зберегти в Pinterest