Як красиво оформити консервацію на зиму

Рецептів приготування заготівель на зиму в інтернеті можна знайти безліч. Але приклади їхнього красивого оформлення зустрічаються не часто. Ми вирішили це виправити.

Взимку так приємно дістати з підвалу або льоху баночку соковитих консервованих томатів, різнокольорового овочевого салату або хрумких огірочків. А якщо вони ще й оформлені нестандартно, то втриматись і не відкрити цю красу дуже складно. Такі банки із закрутками не соромно поставити на святковий стіл або навіть подарувати.

Заготівля зі змістом

Зазвичай банки заповнюють овочами без особливого порядку, головне щоб більше помістилося. Але чому б не подумати і про естетичну складову консервування? Наприклад, додати в банку кілька “різьблених” овочів. Достатньо зробити всього кілька баночок методом карвінгу та притулити їх до стінок ємності. Зовнішній вигляд закрутки відразу зміниться. Це вже не заготівля на зиму, а ціла овочева історія. До речі, моркву у вигляді квітки діти з’їдять із більшою ймовірністю, ніж непримітну смужку овочів. Тож візьміть на замітку – зовнішній вигляд має значення.

#

#

#

#

#

Складання овочів шарами

Якщо ви закриваєте салати або овочі, можна спробувати викладати інгредієнти шарами. Виглядає це дуже цікаво та ошатно. Станьте ненадовго дитиною і пограйте з продуктами, викладаючи їх у тій послідовності, яка вам більше подобається. “Смугасті” закрутки виглядають досить стильно. Перемішати їх ви встигнете і потім – коли холодною зимою відкриєте баночку, щоб насолодитися дарами власного городу.

#

#

#

#

Гарні кришки для “скромних” банок

Якщо ви не збираєтеся робити асорті, а просто хочете закатати огірки в одну банку, томати – в іншу, а лечо – в третю, вдатися до особливих хитрощів у викладанні овочів не вийде. Та це й не потрібно. Прикрасити такі банки можна і по-іншому: огорнути їх кришки яскравою тканиною та закріпити її мотузкою. По-перше, це хороший спосіб приховати нецікаві типові кришки, по-друге, закрутки в таких “панамках” набувають абсолютно нового вигляду.

#

#

#

#

#

#

Правильне розміщення консервації

Іноді зовсім не потрібно докладати особливих зусиль до оформлення банок, досить просто красиво розставити всі закрутки на полицях. Сортувати їх можна за кольорами продуктів, що знаходяться в них, або за розміром ємностей. Подивіться, як симпатично може виглядати ваш стелаж із маринадами.

#

#

#

#

Підписи на банках

Багато хто любить підписувати свої заготівлі, щоб потім можна було легко знайти те, що потрібно. Або, у крайньому випадку, перевірити рік консервації. Адже коли баночок накопичується багато, у них можна заплутатися. Пропонуємо і до написів підійти так само креативно. Наприклад, можна не тільки приклеїти на банку папірець, але й прив’язати до неї мотузкою гарно вирізаний аркуш картону або знайти у продажу тематичні кришки. Особливо гармонійно виглядатимуть баночки, вміст яких збігається з малюнком на кришці.

#

#

#

Погодьтеся, такі екземпляри ви нізащо не знайдете на прилавках магазинів. Одразу видно, що вони зроблені із любов’ю.

Джерело

Зберегти в Pinterest