7 неймовірно простих способів, які допоможуть прикрасити вашу випічку

Красива випічка завжди привертає увагу. Але багато хто впевнений, що зробити її самотужки буде дуже важко. Це не так, і ось сім тому доказів.

Спосіб №1

Розкачайте тісто в товстий пласт, виріже колечко. Це можна зробити за допомогою винного келиха і маленької чарки. Протягніть краї одного колечка крізь інше, загорнувши через край, щоб отримати косичку.

Спосіб №2

Розділіть тісто посередині, оберніть ним невелику миску. Ножицями надріжте тісто по всьому колу.

Спосіб №3

Розріжте тісто на чотири частини. Розкачайте кожну частину в тонку ковбаску. Викладіть на деко, переплітаючи серединку. Почніть загортати джгутики за годинниковою стрілкою навколо середини.

Спосіб №4

Розкачайте тісто в прямокутник, змастіть яєчною сумішшю. Посипте корицею і цукром. Додайте цедру апельсина. Заверніть в рулет. Ножем для піци розріжте його майже до верху. Перекрутіть отримані джгутики. З’єднайте кінці рулету.

Спосіб №5

Покрийте тісто шаром ванільного пудингу. Накрийте другим шаром тіста. Ножем для піци розріжте пиріг на вісім частин. Кожен шматочок надріжте посередині. Виверніть кінчик крізь розріз. Викладіть інші частини у формі зірки, присипте цукром.

Спосіб №6

Розкачайте тісто тонким шаром, виріже невеликі колечка з допомогою склянки. Викладіть по три колечка, накладаючи один на одного і скрутіть. Розріжте навпіл. Отриманими трояндочками заповніть форму.

Спосіб №7

На тонко розкачане тісто накладіть решітку для випікання та притисніть. За допомогою ножа для піци наріжте тісто на тонкі смужки, щоб вийшло за шаблоном. Оберніть булку чи пиріг чотири рази трьома смужками. Перехрещуючи їх між собою, загорніть смужки по колу, додаючи додаткові.

Детальна інструкція в відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest