Об'ємна Різдвяна зірка зі звичайного паперу: проста техніка – приголомшливий реалістичний результат

Напередодні новорічних та різдвяних свят хочеться облаштувати все на найвищому рівні, подбати не лише про ялинку, а й про інші тематичні прикраси. Поряд із звичайними сніжинками можна зробити шикарну Різдвяну зірку. Об’ємна 8-кінцева красуня чудово підійде для декору вікна або настінного панно. На роботу піде від сили хвилин 20-30, а для виробу знадобиться всього 7 аркушів офісного паперу.

4 листи тимчасово відкладаємо вбік, 3, що залишилися, згинаємо навпіл «книжечкою» і розрізаємо. 4 половинки відкладаємо, а решту 2 ще раз складаємо навпіл і розрізаємо. В результаті отримуємо по 4 аркуші різних форматів. Далі працюємо з кожним листом окремо. При цьому суть того, що відбувається, буде однаковою.

Розгортаємо лист за принципом альбомного та згинаємо навпіл. Після розгинаємо лист і згинаємо половинку до середини. Далі працюємо з однією половинкою. Робимо ще 2 загини до середини, після чого розгортаємо лист.

В результаті половинка листа поділена на 8 рівних смуг. Тепер просто збираємо їх за принципом “гармошки”. Потім проробляємо те саме з другою половиною листа. На виході отримуємо 12 заготовок, по 4 кожного розміру.

Кожну заготівлю перегинаємо посередині, щоб одержати віяло. На цьому етапі всі лінії згину намічені. Залишилося тільки зробити обрізку та зібрати зірку в єдине ціле.

Повністю розгорнувши один аркуш, складаємо його вчетверо. Потім встановлюємо лінійку так, щоб відстань від верхнього лівого кута вниз і від правого нижнього кута вгору були приблизно рівні. Вздовж лінійки робимо позначки у місці перетину умовної прямої з лініями згину, але не на кожній лінії згину, а через одну. В результаті умовна пряма поділена на 4 рівних відрізка.

Тепер вирізаємо майбутні промінчики. Це можна робити «наживо» або за нанесеною олівцем розміткою. Між мітками знаходиться по одному промінцю. Кожен промінчик розділений уздовж лінією згину навпіл. Завдання полягає в тому, щоб округлити верхівку кожної промінчика, а потім, дійшовши до мітки, розвернутися і перейти до формування наступного, що знаходиться нижче.

Одна заготовка повністю обрізана. Тепер її можна використовувати як трафарет для всіх інших такого ж розміру.

Після того, як закінчили обрізання збираємо всі заготовки назад у віяло.

Тепер усі віяла одного розміру потрібно акуратно склеїти між собою та у місцях згину.

Далі залишається лише поєднати всі 3 частини зірки та наклеїти їх одну на іншу.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest