Чудова ідея для зимового декору: об'ємна новорічна зірочка зі звичайного паперу

Газетні трубочки, або паперова лоза, вже давно користуються величезною популярністю серед майстринь, і зовсім не дарма! Адже з цього вкрай бюджетного та доступного всім матеріалу можна зробити безліч затишних та оригінальних речей. Почати можна з малого та напередодні новорічних свят зробити з газетних трубочок ось таку чудову об’ємну зірочку. Вона стане гідною окрасою на вашій ялинці, а також приємним доповненням для будь-якого новорічного подарунка.

Вам знадобляться:

  • газета чи журнал;
  • дерев’яна паличка;
  • клей для паперу;
  • фарба;
  • гарячий клей;
  • декор.

Беремо сторінку газети, журналу або просто непотрібний аркуш паперу і щільно загортаємо дерев’яну паличку. Край листа підклеюємо, а паличку виймаємо – трубочка готова! Таким чином готуємо достатню кількість трубочок, які потім фарбуємо в бажаний колір.

Підготувавши трубочки, з картону вирізаємо заготовку зірки бажаного розміру. Орієнтуючись на цю картонну заготовку, створюємо каркас зірки з трубочок: просто підгинаємо трубочку на променях, які фіксуємо на заготовці затискачами. Коли робоча трубочка закінчується, вставляємо в неї наступну, проклеюємо місце з’єднання та продовжуємо роботу. На стиках трубочку фіксуємо також за допомогою гарячого клею.

Створивши каркас зірки з трубочок, можна переходити до обплетення, тут все теж зовсім не складно: робочою трубочкою огинаємо найближчий промінець по колу, потім так само обплітаємо наступний промінець. Так, поступово наближаючись до центру, обплітаємо всю зірку.

Тепер справа залишилася лише за декором. Для нього відмінно підійдуть штучні або висушені гілочки та листя, шишки, спеції, а також різноманітна новорічна атрибутика. За бажанням закріплюємо на зірочці петлю-підвіс зі стрічки або мотузочки і готово!

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest