Основа для декоративних новорічних кульок за 30 хвилин. Відео

Багато хто робить ялинкові кулі самотужки. Справді, це не тільки чудовий спосіб створити по-справжньому унікальну прикрасу, яка потім може стати оригінальним подарунком, а й окремий, досить захоплюючий вид творчості. Частою проблемою в цьому випадку стає основа для кульки: вона не надто міцна, або має невідповідний розмір.

Однак вирішити цю проблему можна досить просто, виготовивши основу для кулі самостійно. Зробити її можна дуже просто, швидко і без особливих витрат.

Вам знадобляться:

  • гіпс;
  • повітряні кульки;
  • вода;
  • ємність для гіпсу;
  • пляшка.

Насамперед за інструкцією розводимо гіпс водою до досить рідкої консистенції, що нагадує тісто на млинці. Тут головне не перестаратися, тому що занадто рідкий розчин довго застигатиме. По можливості краще використовувати медичний гіпс, так як він міцніший, а значить кулю ви зможете зробити з більш тонкими стінками.

Потім переливаємо розчин, що вийшов, в пляшку. Надуємо кульку до потрібного розміру, щоб не виходило повітря, закручуємо її і надягаємо на пляшку. Розкручуємо кульку.

Переливаємо гіпс усередину кульки, знімаємо її з пляшки, добре зав’язуємо, а потім провертаючи кульку, добре розподіляємо гіпс усередині неї.

Якщо при розведенні гіпсу ви використовували гарячу воду, він застигне швидше.

У будь-якому випадку приблизно через 6 хвилин кульку вже можна буде знімати з гіпсової заготовки – просто акуратно зрізаємо і відокремлюємо її від гіпсу.

Якщо ви плануєте підвішувати кульку, то поки гіпс не застиг повністю, в ньому варто акуратно проробити отвір за допомогою ножа.

Також якщо ви плануєте використовувати заготовку, що вийшла, в якості основи для композиції в кулі, то надайте їй необхідну форму, поки гіпс ще м’який і легко надламується.

Ось і все, основа для кулі готова, справа тепер лише за декором.

А нижче ви можете переглянути відео про те, як зробити основу для новорічних куль із гіпсу самотужки:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest