Оригінальна прикраса: ромашка німецькою бісерною в'язкою

Хочете чогось нового та цікавого? Зверніть увагу на німецьку бісерну в’язку. Вона дозволяє створювати оригінальне пишне полотно, схоже на виткане на спеціальному верстаті.

Оригінальні серветки, що нагадують плетені, можна зв’язати звичайним гачком. Для початку зв’яжіть кільце з повітряних петель, а потім протягуйте нитку через кільце, з’єднуючи між собою. Дійте так, ніби робите звичайний накид. Один елемент складатиметься з кількох таких петель (залежно від товщини серветки). Таким чином, потрібно обв’язати все кільце по колу, а потім з’єднати петлі у верхньому ряду.

Для наступного ряду пров’яжіть з кількома накидами кожну робочу петлю, щоб формувався потрібний малюнок (крім петель). Але тепер потрібно в’язати не по колу, а формувати від серединки трикутну пелюстку, що розширюється від основи. Закрийте в’язання на кінці, а для наступної пелюстки прикріпіть до серединки нову нитку. У такий спосіб зв’яжіть квітку з шістьма пелюстками.

Далі потрібно взяти нитку контрастного кольору (зазвичай білу), і обв’язати краї квітки петлями з накидами, з’єднуючи пелюстки між собою.

З білих ниток у тій же техніці зв’яжіть три листоподібні пелюстки і три листочки довгастої форми. Залишилося лише зібрати всі елементи разом за допомогою голки та нитки.

Більше на відео:

Джерело: sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest