Красивий живий декор з пари пластикових горщиків

Кімнатні рослини – це чудова о краса інтер’єру, гідним ж доповненням цієї краси може також стати квітковий горщик. Зробити ж оригінальний квітковий горщик можна і самотужки, причому з досить бюджетних матеріалів. Наприклад, ось такого чоловічка. А ще такий горщик може стати дотепним подарунком, адже зобразити на ньому можна кого завгодно.

Вам будуть потрібні:

  • квітковий горщик – 2 шт.;
  • піддон для горщика – 1 шт.;
  • маленькі горщики або щось аналогічне – 4 шт.;
  • канат або мотузка;
  • фарби;
  • декор;
  • інструменти.

Як матеріал підійдуть будь-які горщики відповідного розміру, проте найпростіше буде працювати з пластиковими.

По центру маленьких горщиків, які стануть ручками і ніжками, проробляємо наскрізні отвори за допомогою розігрітого паяльника. Також робимо отвори в горщиках для голови і тулуба. У випадку з головою 2 паралельних отвори для вух, з тулубом – парні отвори для рук і ніг.

Коли підготовчі роботи закінчені, можна переходити до фарбування і декору. Спочатку наносимо перші шари фарби на ноги, руки і тулуб. Потім по висохлій фарбі домальовуємо деталі і закріплюємо декор.

Обличчя малюємо в останню чергу поверх інших шарів фарби. Бажано попередньо нанести розмітку простим олівцем.

Коли фарба повністю висохла, можна закріплювати і інші елементи. На місці вух в нашому випадку ось такі сережки з бавовняного каната та намистинами: канат просто закріплюється в отворі за допомогою вузла.

Також на канат нанизуємо і горщики рук та ніг. Протягуємо і закріплюємо їх у потрібних отворах. Горщик голови і тулуба просто склеюємо між собою.

Якщо в отриманий горщик ви плануєте посадити живу рослина, то не забудьте про дренажні отвори. Зробити їх можна також за допомогою розігрітого паяльника.

Ось і все, останній штрих – шикарна зелена шевелюра, і оригінальний горщик готовий!

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest