Креативна ідея використання відра від будматеріалів

Напевно у багатьох з нас після ремонту залишаються порожні відра від фарб або інших будівельних матеріалів. Їм можна дати друге життя, особливо якщо ці ємності мають потрібну форму або відповідний розмір. Наприклад, із звичайних пластикових відерець можна зробити ось такі оригінальні і красиві кашпо, які безсумнівно прикрасять собою будь-який інтер’єр. А якщо посадити в них якісь незвичайні рослини, то такі кашпо напевно стануть родзинкою вашої оселі.

Вам будуть потрібні:

  • пластикове відро;
  • фарби;
  • скло або товстий пластик;
  • клей;
  • інструменти.

Наносимо на відро розмітку – ширину кільця майбутньої заготовки. З одного досить глибокого відра можна зробити кілька заготовок.

Далі, щоб розмітка була рівною по всьому діаметру, встановлюємо фломастер на підходящій висоті, після чого прокручуємо відро на рівні стержня фломастера. Далі нарізаємо заготовки для корпусу майбутніх кашпо. Краї зрізу зашліфувати за допомогою дрібнозернистого наждачного паперу.

Утворені заготовки можна просто покрити фарбою, а можна оформити за допомогою будь-якої гарної паперової серветки в техніці декупаж.

Тепер підготуємо передню і задню стінки кашпо, для них будемо використовувати скло або товстий прозорий пластик. З вибраного матеріалу вирізаємо коло з таким же діаметром, що і у кільця-заготовки. Потім коло розрізаємо на 2 рівні частини.

Скляні або пластикові заготовки приклеюємо з двох сторін пластикового кільця і ​​кашпо готове! Також варто зробити невеликий отвір в нижній частині кашпо – для кращої вентиляції ґрунту.

Тепер залишилося тільки заповнити кашпо ґрунтом і посадити в нього рослину. Якщо ви вирішите підвісити кашпо, то вам буде потрібно зробити кріплення. Для цього підійде і звичайна петля на задній стінці.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest