Класний трюк за допомогою звичайної виделки та залишків пряжі

Брелок чи декоративний елемент для одягу або сумки – таке чарівне сонечко можна застосувати всюди. Буквально 5 хвилин вашого часу, звичайна виделка, пряжа двох кольорів – і у вас з’явиться точно така ж комашка! Хто б міг подумати, що така мила фігурка робиться так просто!

Візьміть виделку і намотайте на неї нитку червоного кольору. Намагайтеся зробити так, щоб витки лягали рівномірно, без пробілів. Намотуйте не на всю поверхню зубців, а приблизно на половину їх висоти.

Візьміть нитку чорного або коричневого кольору. Нею потрібно обмотати тільки два середніх зубця. Постарайтеся зробити трохи більше витків в місці, де голова прилягає до тіла.

Тепер беремо відрізок темної нитки і, протягнувши знизу і зверху між середніми зубцями, стягуємо його кінці і зав’язуємо. Далі знімаємо заготовку з виделки, ще раз обвиваємо і зав’язуємо. Після цього акуратно зрізаємо всі кінчики, які стирчать, крім одного – темного.

Його втягаємо в голку з широким вушком і робимо ще кілька витків між крильцями жучка. Голку вколюємо між головою і тілом. Після цього нитку закріплюємо і, вивівши її в тіло сонечка, обрізаємо.

Пара маленьких золотих намистин стануть очками комашки, а чорні – позначать її “фірмові” цятки.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest