Декоративні подушки в інтер'єрі

Потрапляючи в кімнату, ми підсвідомо шукаємо очима диван або крісло і сприймаємо все приміщення в залежності від кольору і стилістики оформлення цих предметів інтер’єру. Тому подушки, що прикрашають місце відпочинку, дуже впливають на сприйняття кімнати в цілому. Крім того, саме за рахунок цих маленьких декоративних елементів можна значно його змінити.

Про те, як це зробити, читайте нижче.

Почнемо з того, що подушки прекрасно доповнюють «безликі» і світлі інтер’єри. Самий показовий в цьому відношенні білий колір. Уявіть абсолютно білу кімнату і яскраві подушки на сліпучому дивані. Погодьтеся, настрій відразу ж змінюється, причому, його можна створювати, змінюючи забарвлення подушок. Його можна зробити більш ніжним, якщо вибрати пастельні тони, або витонченим, якщо використовувати блакитні і сріблясті подушки.

Як бачите, декоративні подушки прекрасно задають «тон» всьому приміщенню, навіть якщо є єдиним колірним елементом в інтер’єрі. Правда, ми все ж радимо «підтримати» цю ідею і в іншому декорі кімнати, наприклад, в шторах, килимі або в колекції вазочок.


Дуже добре декоративні подушки справляються з роллю колірної домінанти в інтер’єрі. Невеликі акценти на дивані і кріслах допоможуть зробити обстановку більш м’якою, затишною і виразною, при цьому, позбавлять її від нудьги і надмірної строгості.

Наприклад, якщо взяти витриманий біло-блакитний інтер’єр і додати туди жовтих і зелених подушок, вийде обстановка в стилі прованс – легкість і прозорість будуть переважати, якщо кольори будуть трохи «розмиті» і приглушені. А якщо привнести в таку обстановку червоні і помаранчеві кольори, настрій зміниться і стане більш динамічним і веселим.

Якщо ж у вас інтер’єр витриманий в двох-трьох кольорах, то декоративні подушки можна підібрати в тон до третього або четвертого кольору, за умови, що останній буде поєднуватися з основною колірною парою. Іншими словами, якщо ви відчуваєте, що для абсолютної досконалості вашої вітальні не вистачає зовсім трохи, поекспериментуйте з подушками! Їх колір може поєднуватися з одним з основних або повторювати його.


Пробуйте і ви знайдете потрібне рішення. Крім того, це прекрасна можливість періодично міняти обстановку, в залежності від вашого внутрішнього стану в даний момент.

Декоративні подушки в інтер’єрі: ідеї розміщення

Зберегти в Pinterest