Фасад будинку - ідеї декорування

Власний будинок — мрія багатьох. У цих своїх мріях ми бачимо унікальний будинок з цікавим фасадом, який буде відображенням нас та радуватиме око навіть перехожих. У світі придумано вже багато креативних дизайнерських будинків, із сучасних матеріалів руками професіоналів можна розробити і реалізувати насправді унікальний проект. Проте в реальності ці мрії частенько не збуваються. Грошей на ідеальний фасад не завжди вистачає, тому багато хто з нас вимушений обирати з того, що практичніше та доступніше на даний момент. Якщо ця ситуація вам знайома, то давайте спробуємо зробити свій звичайний будинок цікавішим, додавши йому індивідуальності — вашої індивідуальності! У сьогоднішньому матеріалі ми зібрали оригінальні та доступні ідеї для покращення екстер‘єру приватного будинку.

1. Віконниці

Незначний елемент, який робить будинок дуже милим та цікавим — віконниці. Вони можуть бути простими та лаконічними, а можуть бути фігурні та розмальовані. До речі, віконниці можуть замінити нам не дуже естетичні жалюзі.

#

2. Вікна нестандартної форми

Завдання не дуже просте — зробити вікно нестандартної форми. Будинок при цьому може бути дуже лаконічним, але оригінальні вікна привернуть до нього увагу. До речі, такі вікна зроблять цікавим не тільки екстер‘єр, але й інтер‘єр.

#

3. Декор вікон

Навіть якщо у вас немає можливості змінити вікна кардинально, не забувайте, що вікна можна задекорувати квітами, милими фіранками та різними деталями, а ще — пофарбувати у цікавий колір. Такі вікна стануть яскравим акцентом фасаду будинку.

#

4. Цікаві за формою двері

Двері також можуть бути елементом, який притягуватиме погляд, якщо придумати їм оригінальну форму.

#

5. Кольорові двері

Звичайні двері можна оригінально пофарбувати.

#

6. Яскравий фасад

Якщо ви розглядаєте більш капітальні роботи з фасадом, зверніть увагу на яскраві кольори. Таким прийомом часто користуються мешканці скандинавських країн, де сонця не так багато. Їх яскраві будинки розфарбовують сіре оточення у період, коли надворі сіро та темно. У нас така проблема актуальна менший період часу, хоча, погодьтеся, наші пейзажі іноді також не завадить зробити яскравішими. Якщо у згаданих країнах таких будиночків багато, то у нас все ж таки обирають більш стримані варіанти, тому таке сміливе рішення точно виділить ваш будинок серед інших.

#

7. Геометричні елементи

Якщо ви хочете підсилити ефект від кольору фасаду, або ж, навпаки, не готові до таких кардинальних рішень, зверніть увагу на геометричні елементи.

#

8. Картини та мурали

Якщо ви гуляли у великих містах останніми роками, то, напевне, помічали, що в них з‘явилось багато муралів (монументального живопису). А чим села гірші? Нічим! Нехай цікавий мурал з‘явиться саме на вашому будинку. Для цього можна відвести одну стіну, а можна взагалі розфарбувати весь будинок. Реалізувати таку ідею по оздобленню фасаду будинку вам можуть допомогти місцеві таланти. Головне — знайдіть тих, чиї роботи вам дійсно подобаються.

#

9. Мозаїка на фасаді будинку

Дуже цікаво виглядатиме на фасаді і інший вид творчості — мозаїка.

#

10. Плитка

Якщо ви не впевнені, що зможете створити якісну композицію з мозаїки, зверніть увагу на цікаву плитку. Зараз продаються дуже гарні варіанти. Достатньо навіть невеликої кількості.

#

11. Ґанок

Цікавий ґанок — ще одна прикраса будинку.

#

12. Прибудова

З часом до основного будинку ми починаємо робити прибудови і зовсім не обов‘язково їх робити стандартними. Тут також можна використати прийом архітекторів великих міст. Коли їм потрібно в історичний квартал додати новий будинок, вони роблять його максимально сучасним та лаконічним. Наприклад, зі скла та із залізними елементами. На контрасті справді виглядає нестандартно.

#

13. Виткі рослини по фасаду будинку

Ми, як ніхто, знаємо, як рослини прикрашають будь-що, тому і будинок із активною рослинністю на ньому точно не буде звичайним.

#

14. Милі дрібнички

Не засмучуйтесь, якщо зараз у вас немає можливості вносити великі зміни в фасад будинку, адже навіть невеликі елементи зможуть його ефектно прикрасити. Це можуть бути ліхтарики, декоративні віночки, навіси, горщики з квітами, тощо.

#

Джерело: zelenasadyba.com.ua

Зберегти в Pinterest