Чудовий капелюшок із ниток: майстер клас

Сьогодні ми поділимося з вами ідеєю, як можна зробити капелюшок практично з нічого! Думаємо, що на безкрайніх просторах інтернету багатьом з вас зустрічалася тема «кулі з ниток». Чи замислювалися ви, коли-небудь, що з такої заготовки можна зробити легкий, витончений, незвичайний капелюшок?

Нам знадобляться:

  • дві котушки звичайних швейних ниток №35
  • коса бейка – 60 см
  • фатин або вуаль
  • повітряна кулька
  • желатин

Крок 1

Для початку підготуємо желатин. 3 чайних ложки желатину заливаємо холодною водою (2/3 склянки) і залишаємо на 40 хвилин для набухання.

Крок 2

Повітряну кульку надуваємо і міцно перев’язуємо ниткою, щоб не виходило повітря. Приблизна окружність 51-53 см.

Крок 3

Потім ставимо ємність з набряклим желатином на вогонь, доводимо до кипіння, але не кип’ятимо. Щоб желатин не застигав, ємність з ним слід залишити на невеликому вогні.

Крок 4

Опускаємо котушку ниток в желатин. Кінчик нитки фіксуємо на кульці і починаємо намотування. При цьому однією рукою тримаємо кульку за «хвостик», іншою рукою робимо рівномірне намотування, пропускаючи при цьому ниточку крізь пальці, знімаючи тим самим надлишки желатину.

#

Після завершення намотування обох котушок кульку підвішуємо для просушування. Сушіння займе не менше чотирьох годин (можна залишити на ніч). Можна прискорити процес використовуючи фен. При просушування характерне невелике потріскування.

Крок 5

Після того, як наша заготовка повністю просохне, приступаємо до крою. Для цього пробийте кульку голкою. Потім розріжте заготовку на дві частини: верхню (2/3) і нижню (1/3). З верхньої частини ми будемо формувати капелюшок, а нижню частину заготовки можна використовувати для викрійки пелюсток або листя в фантазійних кольорах.

Крок 6

Край заготовки обшиваємо косою бейкою.

#

Крок 7

Для того щоб надати капелюшку форму, верхню (опуклу) частину акуратно вдавлюємо всередину заготовки. Формуємо «бортик», висота якого спереду 3-3,5 см, а ззаду – 7 см.

#

#

Крок 8

Надягаємо капелюшок на голову манекена (або свою), при цьому як би видавлюємо верхівку капелюшка вгору. Вирівнюємо.

#

Крок 9

Доповнюємо вуаллю або фатином і прикрашаємо квітами. Капелюшок готовий!

#

#

#

Автор майстер класу: Анна Музикантова

Джерело: sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest