Ви закохаєтесь в цю сумку. Сумка-шопер як у "PRADA" самотужки

На модних показах Prada можна виявити дуже милу і цікаву сумочку-шопер, вона ж сумка-авоська. Коштує таке задоволення,  1300 $. Не у кожного знайдуться такі кошти, щоб побалувати себе красивою сумочкою. А як щодо того, щоб зробити її своїми руками?

Для сумки знадобиться мотузка для білизни (16 шт. по 2,5 м). Щоб вона не тягнулася, потрібно замінити серцевину на шнур: витягнути серцевину з білизняний мотузки і зшити її край зі шнуром; витягнути серцевину, таким чином, щоб замінити її на шнур, відрізати від серцевини. Розкладіть на робочій поверхні 16 таких мотузочок паралельно одна одній.

Тепер з двох розташованих поруч мотузок зв’язуємо вузлик. Ліва мотузка знаходиться всередині вузла правої. Притримуючи вузол в потрібному місці, затягуйте його. Таким чином, у верхній частині мотузки як би міняються місцями, перехрещуються. В макраме цей вузол називається “краватка”. Зробіть перший ряд, стежте, щоб всі вузли (8 шт. з 16 мотузок) перебували на одному рівні.

Слідом зробіть наступний ряд тим же вузлом, але тепер зі зміщенням мотузочок, щоб вийшов шаховий візерунок. Відступайте ряд від ряду приблизно 3 см. Такий же ряд зробіть зверху.

Щоб вузли не рухалися і не з’їжджали під час роботи, в центр додайте краплю гарячого клею.

Тепер, коли сплетено 3 базових ряди, потрібно підкласти щось всередину мотузочок, наприклад, книгу. Таким чином, перший плетений ряд – дно майбутньої сумки. Тим же вузлом “краватка” продовжуємо плетіння, переплітаємо тепер і бічні сторони сумки.

Плетемо приблизно 8 рядів вгору з кожного боку, хоча це залежить від вас і вашого смаку – можна зробити сумку коротшою чи довшою.

До підготовлених ручок приклеюємо на гарячий клей по чотири мотузки попереду і ззаду. Зайву довжину мотузок обрізаємо, залишаємо тільки одну.

Для надійності фіксації, обмотуємо місце склейки щільною ниткою.

Тепер останньою, чи не обрізаною мотузкою обертаємо ручку, кінчик ховаємо всередину, обрізаємо. Виходить дуже красиве кріплення ручок!

Авоська готова. Тепер потрібно зробити для неї простий чохол всередину.

Чохол шиється за принципом шкільної спортивної сумки-мішка, зі шнуром. Якщо тканина тонка, то пришити до неї підкладку. Викрійку робіть на основі сплетеної авоськи.

Зшийте просту сумку-мішок, вставте шнурок, затягніть.

Залишається тільки вставити мішок в авоську, а краї додатково прив’язати до плетіння за допомогою відрізка шнура.

Чудова сумка-шопер, яка коштує близько 1300 $ у Prada, обійшлася за невеликі гроші!

Детальніше про те, як зробити сумку-шопер як у Prada, дивіться у відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest