Святковий декор до Великодня: "Чаша з крашанками"

Великдень – стародавнє свято життя, зі своїми традиціями і особливою стилістикою. Навіть нерелігійні сім’ї шанують його і з ентузіазмом вибирають симпатичне оформлення для домашнього інтер’єру. Ми вважаємо чудовою ідеєю самостійно створити таку фантастичну композицію: чашу з крашанками. Представляємо вашій увазі нескладний майстер-клас по її виготовленню.

Нам знадобляться:

  • блюдце і чашка
  • виделка, яка добре гнеться
  • термопістолет і запасний патрон до нього
  • малярна стрічка
  • мох (можна замінити на сизаль)
  • квітковий горщик
  • пластикові яйця
  • штучні квіти з листям

Можна додати і інші атрибути свята: наприклад, пухнастих курчат, декоративних кроликів і т. п. Чим більше фантазії ви проявите при оформленні виробу, тим більш оригінальним він вийде. А відповідні за темою аксесуари напередодні свята ви легко знайдете в будь-якому сувенірному магазині.

Для початку візьмемо блюдце і прикріпимо посередині малярну стрічку. Те ж виконаємо і з чашкою – тільки на стінці зсередини. Ця маніпуляція захистить від пошкоджень посуд в місцях, де буде кріпитися виделка.

#

Акуратно згинаємо виделку в двох місцях, як показано на зображенні. Тепер наносимо термоклей на малярну стрічку на блюдце і притискаємо виделку.

Кілька хвилин чекаємо застигання і аналогічно приклеюємо виделку до чашки. Зверху наносимо ще шар клею. Міцно утримуємо столовий прибор в такому положенні, поки клейка маса не застигне.

В результаті, якщо відпустити, чашка повинна сама триматися в повітрі.

Приступаємо до декору. Викладаємо мох і/або сизаль в блюдце, намагаємося повністю оповити ним виделку, щоб заховати її.

#

Тепер приклеюємо квіти, яйця і листочки. Розподіляємо так як вам подобається квіти, листя, яйця та інші елементи декору всередині чаші, на вкритій мохом виделці та на блюдці. Спробуйте зімітувати випадання предметів з ємності вниз.

#

В результаті ви отримаєте таку ніжну, весняну великодню композицію, яка неодмінно прикрасить ваш святковий стіл. І ще одна маленька порада: щоб композиція не перекинулася назад на блюдце можна приклеїти трохи важких камінчиків.

#

Готово, “Чаша достатку” вийшла така сонячна і яскрава.

Якщо щось здалося складним, то подивіться відеозапис майстер-класу:

Джерело: fairy-hobby.ru

Зберегти в Pinterest