Ніжний декор із мішковини і дроту. Виготовляємо самотужки

Дуже цікава ідея для оформлення предметів квітами з мішковини і дроту. Можна і дзеркало так прикрасити і раму картини. Ще такі оригінальні і екстравагантні квіти з мішковини можна використовувати для створення брошок, шпильок, віночків. Квіти гнучкі, за рахунок цього їм можна надати будь-яку форму, що тільки підкреслить природність бутонів.

Чудово, що квіти можна розфарбувати акриловою фарбою.

Як зробити квіти з мішковини і дроту

Що знадобиться:

  • Мішковина
  • Дріт (розмір № 22 або № 24)
  • Флористична стрічка або гофрований папір
  • Клей ПВА (можна використовувати клейстер з крохмалю)
  • Малярська кисть
  • Ножиці

Виготовлення:

Спершу наносимо клей на мішковину. Краще, якщо кисть широка, швидше процес піде. Даємо висохнути! Можна, до речі, використовувати і крохмаль. Мета – зробити мішковину жорсткішою. Якщо ми використовуємо клей ПВА, розводимо його водою, в пропорції 1/2 склянки води на 1 склянку клею.

Поки мішковина сохне, робимо з дроту пелюстки. Обмотуємо дріт паперовою стрічкою або гофрованим папером, формуємо пелюстки.

Занурюємо пелюстки в клей і щільно притискаємо їх до мішковини. Покладемо зверху вантаж, наприклад книги і залишимо сохнути.

Після 4-5 годин перевіримо чи висохли наші заготовки: вони повинні бути абсолютно сухими. Тепер просто обрізаємо мішковину навколо пелюсток. Пелюстки готові! Збираємо їх в бутон, підгинаючи. Стовбури пелюстків перекручуємо між собою. Прикріпляємо квітку так як нам заманеться.

От і все! Букет квітів з мішковини і дроту готовий!

Джерело: fairy-hobby.ru

Зберегти в Pinterest