Виготовляємо жовтець із паперу. Майстер-клас

Продовжуємо поповнювати букет польових паперових квітів, на цей раз це сонячні жовтець, які досить часто зустрічаються в природі.

Для створення жовтцю вам буде потрібно:

  • гофрований папір жовтого і зеленого кольорів;
  • смуги для квілінгу зеленого кольору + інструмент для квілінгу;
  • дріт, клей ПВА, картон, фарба;
  • ножиці, пінцет, олівець.

Жовтець з паперу крок за кроком

Починайте створення жовтцю зі склеювання гофрованого паперу. На фото 1-8 представлений поетапний процес. Для цього візьміть ПВА і розведіть його водою, бо він надмірно густий.

Після того, як склеїти – просушіть і розгладьте готовий лист за допомогою гарячої праски.

 

Приступайте до виготовлення пелюсток. Для цього намалюйте шаблон на картоні і виріжте (фото 9). Після чого накладіть його на склеєний гофропапір, обведіть і виріжте (для одного жовтця вам буде потрібно 5 пелюсток). Потім надайте їм опуклу форму (фото 10-11).

Далі потрібно зробити тичинки у вигляді «волохатої» серединки. Для цього наріжте бахрому (фото 13) і розведіть «тичинки» в різні боки через одну (рис 14) для зручності умочування їх у фарбу (в іншому випадку вони можуть злипатися). Вмочуйте в фарбу лише кінчик кожної тичинки – вийдуть невеликі шишечки.

Після висихання фарби – вигніть їх в одну сторону (фото 16) і скрутіть (рис 17). Підріжте, розправити і тичинки готові (рис 18-20).

Для самої серединки квітки вам буде потрібно зробити ось таку світло-зелену деталь (див фото 21-26).

#

Приступайте до збору самого жовтця. Чашечку для нього скрутіть з половини смуги (шириною 3 мм.) (Фото 28). Після чого починайте приклеювати пелюсточки, допомагаючи собі пінцетом (рис 29-31).

Вклейте тичинки і розправте (фото 33-34). Приклейте до чашечки маленькі листочки і обмотайте дріт зеленим гофропапером (фото 34-35).

Потім сформуйте бутон, для чого зімніть шматочок гофропаперу, приклейте до чашечки і сформуйте невеличкі листочки.

Виріжте листочки і зберіть всю гілочку.

Жовтець з паперу готовий!

Джерело: tutdizain.com

Зберегти в Pinterest