Парканчик з картону самотужки. Майстер-клас

Пропонуємо ідею виготовлення парканчика з картону для різних композицій. У статті ви побачите покроковий процес + зможете скачати універсальний шаблон (висотою 8 см, шириною – 6 см, довжиною на ваш розсуд).

Для виготовлення паркану з картону вам буде потрібно:

  • роздрукований шаблон;
  • щільний картон (гофрокартон від коробки);
  • ПВА, гарячий клей, ножиці;
  • акрилова фарба;
  • шматочок піноплексу, гофра;
  • декор за бажанням: сизаль, квіточки.

Покроковий процес виготовлення парканчика з картону

Візьміть картон від пакувальної коробки, переведіть частину шаблону (3 «зубця» паркану). Не забувайте відзначати всі допоміжні лінії. Нанесіть ПВА клей на торці основної деталі і дайте йому трохи вбратися. Після чого сильно стисніть пальцями, щоб все склеїлося. Це потрібно зробити, щоб не було видно внутрішньої сторони, гофри, картону. Клей ПВА зміцнить «зубці» парканчику і їх, після висихання, стане зручніше скоректувати ножицями.

Тепер зробіть боковини. На схемі не розрахована товщина картону. Тому коли в даному випадку були зроблені викрійки деталей, у боковин було зрізано буквально по 3 мм з кожного боку. Все, крім торців, обробіть клеєм ПВА. Приклейте боковини до денця. Далі, по черзі, за допомогою гарячого клею, вклеюється боковини і зберіть коробочку. Парканчик вже практично готовий. Залишилося лише приклеїти до «зубців» паркану поперечини за допомогою ПВА (вони додадуть жорсткості конструкції). Їх необхідно робити в самому кінці, підбираючи під розміри парканчика.

Готовий парканчик з картону покрийте, наприклад, акриловою фарбою (також можна використовувати, наприклад, фарбу для стель у вологих приміщеннях і т. д.). Всередину приклейте шматочок піноплексу, який попередньо потрібно обернути в гофру. Можна трохи додати сизалю.

Парканчик з картону готовий! Його можна використовувати в якості городу для висадки різних декоративних квіточок.

Джерело: tutdizain.com

Зберегти в Pinterest