Картонаж - проста і дуже красива техніка декору для будь-якого інтер'єру

Хочете, щоб у вашому інтер’єрі з’явилися яскраві акценти, тоді зробіть ось таких цікавих рибок. Гарні вони не тільки своєю оригінальністю, але і тим, що однаково добре впишуться як в дуже сміливий і яскравий інтер’єр, так і в лаконічну, витриману в одному тоні обстановку.

А ще такі рибки – відмінний привід ознайомитися з крапковою технікою розпису. А також використовувати засохлу самозастигаючу глину, якщо вона у вас раптом завалялася.

Вам буде потрібно:

  • картон;
  • канцелярський ніж;
  • клей;
  • самозастигаюча глина;
  • наждачний папір;
  • акрилові фарби.

І на першому етапі роботи вам знадобиться картон і шаблон риби, який можна намалювати самостійно або знайти в інтернеті. Щоб наша риба вийшла міцною, вирізаємо 3 картонні заготовки, а потім склеюємо їх, чергуючи напрямок смуг на картоні. Вирізати потрібно канцелярським ножем, а не ножицями, так як останні не дадуть рівний зріз і зроблять заломи на картоні. Склеєні заготовки залишаємо під пресом до висихання.

Далі беремо будь-яку самозастигаючу глину, заливаємо її водою і залишаємо на кілька годин. У цьому випадку також відмінно підійде і засохла глина. Коли глина розчиниться, покриваємо масою всі сторони заготовки, не забуваємо про торці. Так наносимо 4 шари глини, з огляду на то, що наступний шар можна наносити тільки тоді, коли висох попередній.

Коли глина висохне, добре зачистимо заготовку дрібним наждаком, а потім ще раз покриваємо її глиною. Добре обробляємо торці.

Далі покриваємо рибу білим ґрунтом або білою акриловою фарбою, тепер можна приступати до декору. Спочатку робимо розмітку простим олівцем, потім розфарбовуємо.

Розфарбовувати найкраще акриловими фарбами. Заповнюємо сегменти спочатку домінуючими кольорами, в нашому випадку – це червоний, помаранчевий і жовтий. Темні тони домінуючими краще не робити.

Коли риба буде розфарбована, тонким пензлем промальовуємо контури.

Нарешті настала черга крапкового розпису. Підключіть фантазію, малюйте крапками, лініями, візерунками. Що стосується кольору, то краще використовувати контрастні кольори.

Оченята робимо з скляних камінчиків для акваріума, приклеюємо і розфарбовуємо їх. Готово!

А нижче ви можете подивитися відео майстер-клас по створенню таких рибок:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest