Як зваляти картину самотужки. Майстер-клас

З вовни можна створити абсолютно різні іграшки, прикраси, елементи одягу (в основному шарфики, шапочки і домашні капці), а також предмети інтер’єру! Сьогодні хочемо ознайомити вас з процесом валяння картини з вовни. Для валяння з вовни картини вам буде потрібно близько 2-х годин вільного часу.

Для того щоб зваляти картину з вовни вам буде потрібно:

  • шерсть тонка і напівтонка різних кольорів;
  • підстава для картини – флізелін (можна підібрати інший щільний матеріал);
  • щільний картон + рамка для картини;
  • роздруківка картинки з інтернету (тут квіти);
  • робочі інструменти (голка для валяння, щітка, ножиці);

Картина з вовни крок за кроком

Після того, як ви підготуєте всі необхідні інструменти – приступайте до валяння. Підкладіть щільний картон, щоб потім зручніше було вставити готову картину в рамку (фото 2). Починайте викладати фон (фото 3) – тут використано кілька різних відтінків сірого кольору (фото 6).

Додайте колір (фото 7) і трохи вертикальних ліній (фото 8).

Приступайте до «малювання» зелені, для чого наріжте шерсть за допомогою ножиць (фото 9-10). Сформуйте пелюстки квітів за допомогою голки (злегка, щоб не втратити легкість) (фото 11). Зберіть пелюсточки в бутони, викладайте квіточки і нарізуйте тичинки для серединки (фото 12).

Доопрацювати квіточки ножицями, щоб вони красиво виглядали під склом. Легенько задекоруйте їх шерстю білого кольору (фото 13). Обрізати зайве по периметру картини і вкладіть в рамку під скло. Насолоджуйтесь результатом!

Також замість квітів можна зваляти пейзаж або невеликі предмети. Тут все буде залежати від ваших уподобань. Така картина з вовни відмінно впишеться в інтер’єр будь-якого стилю!

Джерело: tutdizain.com

Зберегти в Pinterest