Подушка на підлогу самотужки

Про таку подушку мріє кожен. На ній зручно читати, посидіти з друзями. випити чашечку кави чи просто ввечері розслабитись і подивитись улюблений фільм.

Матеріали:

1. Тканина, бажано щільна для оббивки.

– якщо ви бажаєте зшити подушку великого розміру (зі сторонами 117 см), то вам знадобиться відрізок тканини для оббивки 240х120 см;

– якщо ж ви вирішили зшити ще й маленьку подушечку (щоб поряд на підлогу могли присісти також і гості), зі сторонами 87 см, то відрізок тканини повинен бути 180*90 см.

2. Полістирол зернистий (для подушки середнього розміру вистачить 3 кг).

3. Шовкові або поліестерові нитки.

4. Ножиці.

5. Швейна машинка.

6. Голка з ниткою.

7. Булавки.

8. Лінійка і крейда.

Коли всі необхідні речі та інструменти лежать перед вами, можемо сміливо приступати до роботи.

Шиємо подушку покроково

КРОК 1.

Починаємо з розмітки сторін подушки. Для цього складіть тканину для оббивки вдвічі й за допомогою крейди позначте центральну точку, яка буде знаходитися саме на лінії згину тканини.

Викрійка подушки:

КРОК 2.

Для того, щоб намітити ще дві «точки відліку», необхідно по-іншому розкласти тканину, загорнувши бічні сторони так, щоб їх краї зійшлися на вже зазначеній центральній точці. Позначаємо ці точки крейдою, але вже з протилежного боку тканини.

КРОК 3.

Перенесіть всі точки й буквені позначення викрійки на тканину. Це дуже важливо для подальших кроків.

КРОК 4.

А тепер уважно приступимо до пошиття нашої подушки.

– з вивороту поєднуємо і сколюємо шпильками сторони А та А1 так, щоб не було перекосів, і прострочуємо міцними шовковими нитками. При цьому від краю тканини ми повинні відступити 1.5 см. Щоб тканина не розходилась по краях, їх можна обробити оверлоком, або ж скористатися функцією «зигзаг», якою оснащені всі сучасні швейні машинки;

– наступними нас зацікавлять боки Б і Б1. Їх також треба акуратно поєднати й зшити один з одним;

– а тепер з’єднуємо цілу сторону В з половиною боку В1 ‒ дуже важливо нічого зараз не переплутати ‒ звіряйтеся з інструкцією-викрійкою!

КРОК 5.

Вивертаємо виріб на лицеву сторону.

КРОК 6.

Нещільно набиваємо зшитий чохол полістиролом. Чому нещільно? Тому, що набивши доверху, ви позбавите себе радості повалятися на подушці, що приймає будь-яку зручну для вас форму!

КРОК 7.

У нас залишилася одна незшита сторона, яка припадає на боки В2 і половину В1. Підгинаємо краї цих сторін бічними зрізами всередину і зшиваємо потайними стібками.

Джерело: zrk.in.ua

Зберегти в Pinterest