Витісняє бур'яни і приголомшливо цвіте до заморозків: ідеальна квітка для висадки біля доріжки

Що може прикрасити сад краще за висаджені квіти? Крім цього, деякі рослини витісняють бур’яни – а це і краса, і користь! Седум відноситься саме до таких культур.

Ця невибаглива рослина може рости практично на будь-якому ґрунті. На численних великих суцвіттях розкриваються чудові дрібні квіточки, які разом утворюють пишний кущик.

Цвітіння тривале – аж до заморозків та випадання снігу. Залежно від сорту, різняться і кольори седуму. Є суто білі, рожеві, фіолетові і навіть червоні.

Седум дуже легко розмножити: просто поділити на живці та укорінити у воді. Він чудово прикрашає сад, особливо якщо висадити його вздовж доріжок! Найкраще розміщувати седум на сонячному місці: тоді його цвітіння буде особливо пишним та тривалим! Догляд за рослиною мінімальний: як сукулентна рослина, їй достатньо вологи у ґрунті та у вигляді опадів. Підгодовувати можна комплексним добривом для квітів у концентрації вдвічі менше, ніж рекомендується на упакуванні. Але можна підгодувати і попелом, і доломітовим борошном. Єдине, чого вимагає рослина – це невелике прополювання і розпушування на початку сезону.

Джерело

Зберегти в Pinterest