У чому різниця між цукіні та звичайними кабачками? Раніше думала, що вони відрізняються лише кольором

Зрозуміло, що кабачок зі світло-зеленою або жовтою шкіркою та цукіні — одного поля… овочі. Всі вони відносяться до різновидів гарбуза, тільки стають придатними для поїдання набагато раніше, ніж помаранчевий король полів. Але в цих побратимах стільки ж подібностей, як і відмінностей.

Цукіні – наш заморський гість, точніше італійський, тому з’явився на наших столах трохи згодом кабачка. Дуже часто у рецептах зустрічається саме цукіні, а не кабачок. Чому? Через деякі свої особливості.

Чим цукіні відрізняється від звичайного кабачка

Зовнішній вигляд

Цукіні росте кущем, а стебла кабачка стелиться по землі. Листя у цукіні, як і шкірка, має насичений зелений колір, іноді з візерунком. Усередині цукіні м’якший та ніжніший.

Вибагливість при вирощуванні

Цукіні любить вологу і сонце, кабачок відмінно переносить коливання температур. Крім того, цукіні потребує частого прополювання, в той час, коли під розлогим листям кабачка бур’янам рости ніде. Цукіні, на противагу невибагливості звичайного кабачка, дозріває швидше.

Приготування

Дивно, але цукіні можна вживати навіть у сирому вигляді. Шкірка у нього набагато ніжніша (чого не скажеш на вигляд), тому її можна не зрізати. Кабачки гарні в тушкованому чи смаженому вигляді, а цукіні досить 5-хвилинної термічної обробки.

Корисні властивості

У кабачках міститься вітамін С, фолієва кислота, калій та каротин. Цей овоч виводить із організму шкідливі речовини, покращує роботу печінки. Серед шанувальників дієт для схуднення, кабачок став улюбленим овочем через низьку калорійність – лише 27 ккал.

Цікаво, що калорій у цукіні ще менше, всього 16. Крім того, у цьому овочі міститься більше каротину, ніж у моркві. Варто взяти на замітку!

Якщо ви побачили в рецепті цукіні, а під рукою опинилися кабачки, обов’язково зніміть з овочів шкірку, а також збільшіть час приготування на кілька хвилин.

Джерело

Зберегти в Pinterest