Чудові орхідеї, здорові та квітучі: вирощування без ґрунту

Багато хто з нас не може встояти перед неймовірно красивими орхідеями, але нерідко вони не мають соковитого листя, міцного коріння і пишних квітів, іноді, на жаль, квіти можуть взагалі захворіти. Дуже часто для відновлення орхідеї виймають із ґрунту і поміщають у воду. Так квітка швидше відрощує коріння і нарощує нове листя.

Насправді і після відновлення квітку можна залишити у воді: кожна орхідея зі своїми характером і багато хто почувається добре саме у водному середовищі, та ще й вирощування квітів просто у воді, без ґрунту, багатьом може здатися набагато естетичнішим.

Однак тут є деякі хитрощі. Перша з них – розташування орхідеї всередині горщика: вона повинна торкатися води лише кінчиками коріння, інакше квітка може загнити. Вода випаровуватиметься і підніматиметься вгору, тому рівень вологості буде достатнім.

Наступна хитрість полягає в тому, що орхідеї дуже чутливі до «звичної» води та її температури, тому часто міняти воду не варто, а лише тоді, коли вона забрудниться, приблизно 1 раз на 3 тижні.

Третій момент, який необхідно врахувати, – достатня освітленість. Найкраще розташовувати орхідеї на вікні, проте необхідно пам’ятати, що прямі промені сонця можуть легко занапастити вашу красуню.

І нарешті останній момент – це переваги вашої орхідеї. Після переміщення її у «водний ґрунт», за реакцією та самопочуттям орхідеї необхідно уважно стежити, приблизно протягом 2 тижнів.

Джерело

Зберегти в Pinterest