Незвичайна техніка "paverpol": як створювати скульптури з різних матеріалів

Дозвольте познайомити вас з цікавою і незвичайною технікою “paverpol”. Що ж це за техніка така загадкова? Це унікальна нідерландська техніка, яка дозволяє створювати скульптури з різних матеріалів. Засновницею школи скульптурної техніки “paverpol” є Jossy de Roode (Нідерланди).

Назва техніки походить від назви текстильного затверджувача Paverpol . Це прекрасний матеріал для декоративно-прикладного мистецтва, який дозволяє створювати красу в найшвидші терміни.

Paverpol чудовий тим, що швидко висихає та стає твердим, а вироби виглядають як дерево, кераміка, гіпс, бетон, камінь. При цьому вони не бояться води і низьких температур, тому цю техніку можна цілком використовувати при створенні садових скульптур.

Paverpol може бути використаний для всіх видів натуральних матеріалів, таких як текстиль, папір, замша, скловолокно, глина. Принцип роботи простий: тканина (бавовна, марля, трикотаж, нитки, мотузки) ретельно просочують затверджувачем і формують необхідні складки, хвилі, зморшки, все, на що спрямована фантазія. Можна виготовляти об’ємні фігурки, плоскі панно, прикраси, декоративні пляшки, вази тощо.

Ось такі симпатичні фігурки виходять у техніці “paverpol”:

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

Оригінальні панно:

#1

#2

#3

#4

#5

У техніці паверпул можна декорувати і предмети побуту, наприклад, світильник або вазу:

#1

#2

#3

#4

#5

#6

Джерело

 

Зберегти в Pinterest