Красиво і просто: робимо троянду із пряжі за допомогою ватних паличок

Сьогодні ми покажемо один із способів, як зробити троянду з пряжі без гачка та спиць. Для створення красивої об’ємної троянди вам знадобляться тільки ватяні палички як пристосування, пряжа та голка з широким вушком.

Такі квіти стануть чудовим варіантом для декору: ними можна прикрасити шапку, пальто, а також будь-який в’язаний виріб. Якщо приклеїти основу для брошки або для шпильки, то вийде витончена прикраса. Також такі троянди чудово виглядатимуть в об’ємній вишивці.

Змайструвати таку квітку не важко.

Візьміть дві ватяні палички і зріжте з них ватяні головки з обох боків.

До однієї з паличок прив’яжіть кінець нитки подвійним вузлом.

Візьміть другу паличку і починайте обмотувати обидві палички ниткою. Слідкуйте, щоб нитки щільно прилягали одна до одної.

Кількість рядів обмотки залежить від розміру планованої пелюстки.

Відріжте нитку від мотка, залишивши досить довгий кінець. Вставте його в голку із широким вушком.

Простягаємо голку з ниткою крізь отвір палички.

І витягуємо паличку з обмотки. Те саме повторіть з другою паличкою.

За допомогою голки та нитки з’єднайте два кінці отриманої заготовки. Стягніть кінці разом і пальцями сформуйте пелюстку.

Зробіть необхідну кількість пелюсток для троянди. У цьому майстер-класі всі пелюстки однакового розміру. Але можна і поекспериментувати і зробити, наприклад, зовнішні пелюстки більшими.

Тепер пелюстки починаємо зшивати. Центральна частина троянди складається із трьох пелюсток. Замість нитки та голки можна скористатися клеєм.

Пелюстки, що залишилися, зшийте між собою по колу, накладаючи їх одну на одну.

І з’єднайте із серединкою квітки.

Трояндочка готова.

Навчившись робити такі пелюстки за допомогою паличок та пряжі, можна створювати будь-які квіточки, не лише троянди.

Ось ще симпатичний варіант квітки. Спочатку робляться жовті пелюстки, потім рожеві, а потім таким цікавим чином зшиваються.

А такі малятка робляться з однієї пелюстки, просто формуєте із заготовки коло, пришиваєте намистину і маленька квітка готова.

Як бачите, можна використовувати пряжу кількох кольорів, прикрашати намистинами або стразами для втілення найцікавіших і незвичайних ідей.

Джерело

Зберегти в Pinterest