Як за допомогою скотчу та аркуша паперу перенести зображення з комп'ютера на полотно

Чудова ідея від Loych&Alex. Далі за словами автора.

У мене виникла потреба терміново зробити принт на полотні в домашніх умовах, начитавшись і надивившись майстер-класів, я приступила до справи. Завдання було просте – надрукувати на папері картинку віддзеркалену і перевести її на полотно. Але що б я не робила, нічого не виходило — ні ацетоном, ні засобами для знежирення, ні іншими засобами, які радять майстри майстер-класів на просторах інтернету. Знайшла чудовий майстер-клас, де за допомогою накрохмалювання матеріалу можна друкувати одразу на полотні.

Мені здалося, що це буде довго, а треба було зараз! І тут на очі мені попався двосторонній скотч. Я одразу зрозуміла, що саме він і врятує мене. Отже, як перенести малюнок з комп’ютера на полотно

1. Нам потрібні ножиці, лист звичайного паперу А4, відріз полотна з такими ж розмірами як лист А4, принтер 10 хвилин часу.

2. На лист акуратно клеємо скотч липкою стороною. Залишаться невеликі прогалини, але практика показала, що вони не заважають.

3. Далі знімаємо верхню плівку зі скотчу до половини нашого листа. Я спочатку зняла повністю, але потім було дуже незручно приклеювати полотно.

4. Беремо відріз полотна формату А4 і починаємо акуратно прикладати його до скотчу, щоб він вписався рівно на наш аркуш.

5. Верхівка зроблена.

6. Знімаємо нижній захисний шар скотчу.

7. Приклеюємо акуратно.

8. Ось так має вийти. З одного боку полотно, з іншого — папір.

9. Щоб принтер “не наївся ниток”, акуратно їх відрізаємо по периметру (якщо трохи стирчить з боків).

10. Усе! Наша заготовка зроблена! Залишилося запхати її в принтер і з завмиранням серця чекати результату.

І ось підсумок!

Хочу сказати, що принтер у мене найпростіший, Canon, струменевий. Попередньо я зробила (про всяк випадок) глибоке очищення принтера, в налаштуваннях є така функція, боялася, що мазатиме і бруднитиме полотно. Але, як бачите, принтер упорався на 100 відсотків!

Порада: щоб перенести малюнок з комп’ютера на полотно, використовуйте лише струменевий принтер, лазерний принтер не підійде.

Усім успіхів у творчості та чудового настрою!

Джерело

Зберегти в Pinterest