Як позбутися мишей на ділянці. Ділюсь своїм досвідом

Коли почала тримати невеличке господарство, стала стикатися з одним дуже неприємним моментом — у курнику періодично заводяться миші. Що б не робила – тимчасовий ефект. Гризуни зграями збігаються на зерно і нічого не допомагає. Я їх, звичайно, розумію і жалію, але терпіти таке сусідство мені неприємно.

Що я тільки не пробувала. На кілька тижнів підуть, а потім знову повертаються.

Коли стала просити у всіх поради, одразу отримала безліч рекомендацій. Скористалася однією із них, і залишилася задоволена. Тепер миші навіть на метр не підходять. Ділюсь своїм досвідом.

Чим мені особливо сподобався цей спосіб, так це тим, що непрохані гості при цьому залишаються живими. Просто воліють обходити стороною мою ділянку. Я проти того, щоб купувати хімікати та вбивати мишок, тому ця ідея мені відразу сподобалася.

До речі, особливі витрати тут також не потрібні. Я позбулася гризунів і не вклала в це жодної копійки. Так-так, так буває! У мене живуть два дворові коти. Ось вони й стали моїми вірними помічниками у цьому питанні. У будинок котики зазвичай не заходять, і всі свої справи роблять на вулиці. У туалет ходять в одному місці (сподобалося воно їм). Там колись пісок лежав, і трішки залишилося. А моїм пухнастикам якраз комфортно.

Суть способу полягає в тому, щоб пісок і землю, в яку випорожнюються вусаті друзі, розкидати навколо сараю. Я для підстрахування, розсипала трохи ще й усередині сарайчика.

У результаті хвостаті шкідники стали відчувати запах і боятися – раптом десь поблизу коти! Спершу не думала, що це допоможе, але вирішила спробувати чому б і ні. Була приємно здивована, коли все справді спрацювало. Тому шкідники більше не дістають мене і я дуже вдячна за цю чудову пораду, яка врятувала мене.

Джерело

Зберегти в Pinterest