Тільки бісер та шпильки

Жодна жінка не залишиться байдужою проходячи повз вітрину з прикрасами. Гарні та витончені дрібниці так і притягують погляд. Небагато терпіння і часу – все, що потрібно, щоб стати володаркою оригінального об’ємного кольє або браслета з бісеру та шпильок. Такий аксесуар відмінно виглядатиме практично з будь-яким нарядом. Побачивши цей задум, не змогла стримати емоції: що за диво, які витончені ці браслети та намисто.

Як зробити браслет із шпильок та бісеру

Прикраси з шпильок і бісеру – прості у виготовленні, а завдяки тому, що ряди виходять досить щільні, можна спробувати зобразити якийсь цікавий візерунок, або оригінальний орнамент, чергуючи різні кольори бісеру.

Вам знадобиться:

  • англійські шпильки (кількість залежить від товщини зап’ястя)
  • бісер
  • кругла гумка

Спочатку підберіть бісер, який легко буде нанизуватися на шпильку. Після чого можна приступати нанизувати бісер на шпильку, можна поекспериментувати з різними кольорами.

Щоб вийшла щільна поверхня браслета, знадобиться близько 90 англійських шпильок! Бісер повинен бути щільно нанизаний на голку кожної шпильки.

Коли всі шпильки будуть заповнені, візьміть гумку та зав’яжіть на кінці вузликів. Нам знадобляться дві гумки однакової довжини – одна для верхньої частини браслета, інша для нижньої.

Тепер необхідно ось у такому порядку нанизати шпильки на гумку:

Починаємо пропускати гумку у вушко шпильок, нанизуючи одну за одною:

Коли всі шпильки будуть на місці, приміряйте браслет, чи не тисне він чи навпаки не зісковзує із зап’ястя.

Перев’яжіть гумки, зайві кінці обріжте. Жіночий браслет із шпильок та бісеру готовий, залишилося його лише приміряти та насолоджуватися оригінальним виробом.

Браслет повинен вийти еластичним – легко зніматися та одягатися.

Поекспериментуйте з різними видами намистин і бісеру, щоб добитися вражаючого ефекту… З першого погляду одразу й не визначиш із чого зроблений браслет.

Золоті шпильки – просто знахідка для створення справжніх шедеврів!

Використовуйте для створення браслета з шпильок різні намистини, штучні перлили або черепашки.

Браслет із бісеру та шпильок самотужки може зробити кожен! Покажу ідею своїй семирічній племінниці, можливо її зацікавить!

Такий браслет стане чудовим доповненням до вечірнього вбрання!

З маленьких шпильок та бісеру можна створити ефектну прикрасу в етно стилі.

Або таке витончене намисто, для денного та ділового образу

Мабуть, зроблю собі таке намисто.

Ось ще непогані ідеї яскравих браслетів із шпильок та бісеру

Тепер ви знаєте, як зробити витончений і оригінальний браслет з шпильок і бісеру, і можете легко створити цілу колекцію дивовижних прикрас для кожного випадку.

Джерело

Зберегти в Pinterest