Зібрала кілька лотків з-під яєць і перетворила їх на шедевр!

Дивовижна ідея з яєчних лотків вражає своєю оригінальністю і водночас простотою. Складно і повірити, що виріб створений із доступних матеріалів.

Три яєчні лотки порвіть на шматочки, залийте гарячою водою і залиште на добу-дві, щоб картон розм’якшився. Потім злийте зайву воду, всипте 250 г борошна і додайте стільки клею ПВА, скільки візьме тісто. Воно має вийти густим, м’яким та липким.

Тим часом із паперу виріжте шаблон птаха. Птаха можна взяти будь-якого. Дуже оригінально виглядає фламінго!

Потім перенесіть шаблон на картон. Можна зробити його з кількох частин, які потім просто склеїти між собою скотчем. Приготуйте дві деталі з картону, склейте їх між собою, щоб конструкцію зробити грубшою. З двох боків прикріпіть дріт для міцності конструкції.

Там, де знаходиться тіло птаха, з двох боків скотчем прикріпіть пакети, скручені разом. Це надасть опуклу, більш реалістичну форму фламінго.

Також згорнуті пакети додайте з одного та іншого боку шиї. Приклейте їх скотчем до картону.

Настала черга нанести клейку масу з яєчних лотків. Розподіліть її по всьому тілу фламінго. Залишіть сохнути на добу. Масу, що залишилася, зберігайте в герметично закритому контейнері. Наступного дня покрийте весь виріб шпаклівкою, вирівнюючи поверхню.

Тепер зробимо ніжки птахові. Картонну трубку від фольги або паперу для випікання сплющуємо, розрізаємо на дві частини. Кожну частину згортаємо в ще більш тонку трубочку. Це будуть дві ніжки.

Одну з ніжок розрізаємо приблизно на 1/4. Всередину кожної ніжки вставляємо товстий дріт або кабель. Місце згинання ноги замотуємо скотчем. Ніжки спочатку приклеюємо на гарячий клей, а потім – додаємо масу, що залишилася, для ліплення. Коли все підсохне, також наносимо шпаклівку.

Залишиться зробити пташці крила. Для цього зробимо ще одну масу для ліплення. Туалетний папір (можна брати найдешевший) рвемо на шматочки, заливаємо гарячою водою. Віджимаємо. Додаємо, на око, борошно та ПВА, щоб суміш була досить м’яка та приємна у роботі. В кінці наливаємо олію, щоб маса для ліплення перестала липнути до рук.

Розкочуємо по шматочках масу, формуємо крила, перо за пером, і приклеюємо до тіла птаха.

Нарешті, коли все підсохне, фарбуємо пташку. Спочатку наносимо білу акрилову фарбу для вирівнювання кольору, а потім рожеву з білим. Також вимальовуємо голову та дзьоб.

Щоб пташка стояла, з маси для ліплення формуємо лапу. Фіксуємо її на якісь височині, наприклад, на шматку картону або деревині. Також фарбуємо спочатку білою фарбою, а потім коричневою.

Фламінго ідеально прикрашатиме вулицю. Виглядає просто чудово!

Джерело

Зберегти в Pinterest