Оригінальні стіни без зайвих витрат: найпростіша, бюджетна та дивовижна техніка за допомогою повітряної кульки

Ремонт – справа витратна. Однак за бажання завжди можна знайти на чому заощадити, наприклад, на декоративному покритті стін. Причому недорого в цьому випадку зовсім не означає погано! Тільки погляньте на це оригінальне оформлення стіни. Техніка ж, використана в даному випадку, вкрай проста і бюджетна, а результат, як і основний інструмент, не можуть не викликати захоплення.

Вам знадобиться:

  • фарба для основного покриття;
  • фарба для тонування;
  • інструменти;
  • повітряна куля;
  • дрібнозернистий наждачний папір.

Насамперед готуємо стіну і покриваємо її будь-яким відповідним складом, у нашому випадку це біла олійна фарба. Шар покриття має бути не надто тонким, щоб було з чого створювати фактуру. Ще один плюс цієї техніки в тому, що дбати про рівність покриття на першому етапі зовсім не потрібно.

Потім беремо звичайну повітряну кульку, надуємо її до потрібного розміру і притискаємо до стіни, створюючи малюнок.

Покриваємо таким чином всю стіну, після чого даємо покриттю повністю висохнути. Потім при необхідності беремо дрібнозернистий наждачний папір і злегка зашліфовуємо поверхню. Крихту від наждачки прибираємо за допомогою щітки. Виглядає вже досить непогано, правда? Можна на цьому закінчити.

Однак можна піти далі і пофарбувати чи затонувати наше покриття, додатково виділивши фактуру малюнка. У нашому випадку використаний другий варіант – за допомогою губки і золотого пігменту підкреслюємо малюнок, що утворився.

От і все готово! Вкрай просто, швидко і бюджетно.

Джерело

Зберегти в Pinterest