Що зробити з простого журнального столика: 13 ідей з інструкціями

Часом дуже хочеться, щось оновити у власній оселі. На ремонт чи нові меблі грошей немає, а от бажання хоч відбавляй! Тому пропонуємо ось такі варіанти:

1. Журнальний столик, прикрашений трафаретним розписом

Перетворити простий столик в незвичайний можна пофарбувавши його і прикрасивши розписом по трафарету. Перед роботою очистіть столик і скористайтеся ґрунтовкою, а після – покрийте лаком, так фарба буде краще триматися.

#1

#2

#3

2. Журнальний столик, декорований штучною шкірою і декоративними цвяхами

Відповідна штучна (або натуральна) шкіра приклеюється до стільниці. Декор підтримує ланцюжок цвяхів з красивими капелюшками, вбитими по периметру. Стільницю перед роботою краще знежирити.

#1

#2

#3

3. Столики з аплікацією

Цей дует журнальних столиків прикрашений аплікацією з бамбукового шпону. Спочатку краще зробити ескіз. Потім – намалювати на папері і вирізати деталі аплікації в натуральну величину. Прикладіть їх до столиків, щоб уточнити форму і розмір. Наступний крок – вирізати деталі вже з шпону і приклеїти. Притисніть деталі книгами і зафіксуйте малярним скотчем.

#1

#2

#3

#4

#5

4. Журнальний столик, декорований папером із клейкою стороною

Очистіть столик, знежирте і обклейте папером із клейкою стороною. Розгладьте складки і приберіть бульбашки при допомозі лінійки. На завершення можна покрити столик лаком.

#1

#2

5. Журнальний столик з мозаїкою із монет

Для такого варіанту вам потрібно підготувати багет, фарбу в колір столика, скло потрібного розміру, клей і багато однакових монет.

#1

#2

#3

6. Столик, прикрашений кольоровим скотчем

Простий спосіб для декору столика в дитячу кімнату: просте обклеювання кольоровим скотчем.

#1

#2

7. Столик, декорований в техніці декупаж

Цей столик обклеєний географічною картою – але ви можете використовувати папір з тим малюнком, який вам подобається.

8. Столики-куби, прикрашені металевими куточками

Для кожного такого куба потрібно по два однакових столика. Ніжки одного з них не будуть потрібні. Їх потрібно зняти, а стільницю прикріпити знизу, щоб отримати основу-підставку куба. На завершення – додати куточки.

#1

#2

9. Полиця з журнального столика

Дуже просто: основа – стільниця, роль поличок виконують зняті ніжки столика, їх можна приклеїти міцним клеєм або прикріпити саморізами з тилу стільниці. Торці ніжок пофарбуйте в колір основи.

10. Тахта з двох журнальних столиків

Для цього проекту будуть потрібні два однакових столика, якщо ви хочете зробити сидіння-тахту, або один – якщо потрібен пуф. З товстого поролону виріжте квадрат розміром зі стільницю і прикріпіть до нього тканину меблевим степлером. Ніжки оклейте тією ж тканиною. Також можна зробити спідницю з тканини.

#1

#2

#3

#4

#5

11. Стелаж із журнальних столиків

У трьох з чотирьох однакових столиків потрібно зняти по одній ніжці. Потім склеїти столики міцним клеєм, встановлюючи один на одного.

#1

#2

#3

12. Для домашніх улюбленців: підставка для мисок із журнального столика

Простий і зручний спосіб влаштувати «їдальню» для великих собак. В столику потрібно вирізати отвори потрібного розміру і зашкурити краї.

#1

#2

13. Стіл для малювання крейдою з журнального столика

У центрі столика потрібно вирізати отвір під ємність для крейди (підійде та ж собача миска), а стільницю покрити грифельною фарбою, що імітує шкільну дошку.

Джерело: sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest