Якщо ви вважаєте меламінову губку неефективною, значить використовуєте її неправильно!

Майже всі господині чули про меламінові губки. Ті, хто її вже спробував, залишаються або в захваті, або вважають, що просто викинули гроші. Але вони не мають рації — просто користуватися такою губкою потрібно правильно, і тоді вона стане незамінною помічницею у боротьбі із забрудненнями, які не піддаються навіть найсильнішим засобам.

Правила використання губки

По-перше, губку не можна сильно стискати, тому що вона деформується і втрачає свої властивості. Користуючись губкою, не забувайте одягати рукавички (про це пише навіть сам виробник). По-друге, для разового використання знадобиться лише невеликий шматочок губки. Не забувайте, що це – губка-гумка, а значить в процесі використання вона стирається і втрачає властивості. Набагато економніше для одного використання відрізати невеликий шматок.

Перед використанням можна крапнути на губку трохи води, а можна помістити її в ємність із водою, а потім акуратно віджати зайве.

Де і як використовувати меламінову губку?

Дуже ефективна губка при прибиранні на кухні, коли ми стикаємося з краплями жиру, що важко відтираються, і нальотом.

Також добре піддаються чищенню губкою пластикові підвіконня. Навіть плями на підлозі, які не відходять під час звичайного миття, можна видалити меламіновою губкою.

Відмити плиту за допомогою губки вийде в рази швидше, ефективніше та без використання хімії.

Багато хто використовують цей засіб для чищення взуття, наведення блиску на хромованих предметах, відтирання плям на шпалерах і багато де ще, але в жодному разі не мийте меламіновою губкою посуд та продукти!

У процесі збирання шматочок губки зменшуватиметься і деформуватиметься. Швидше за все, його доведеться викинути. Так що, відрізаючи щоразу лише невеликий фрагмент, ви неабияк економите!

Джерело

Зберегти в Pinterest