Приголомшливий ефект: мармурові яйця до Великодня

Існує безліч способів оформлення великодніх яєць. Хтось вибирає класичний метод — фарбування лушпинням цибулі, хтось використовує спеціальні наклейки. Той, хто має художній талант і має багато вільного часу, – розписує яйця, створюючи справжні витвори мистецтва. Якщо ж ви хочете оригінально оформити яйця на свято, але не готові витрачати на це багато часу та сил, то оптимальний варіант для вас – використання методу фарбування з оцтом та олією. Цей простий спосіб дозволить отримати найнезвичайніші «космічні» великодні яйця.

Для роботи знадобиться:

  • варені яйця;
  • олія;
  • харчові барвники;
  • оцет;
  • вода;
  • пластикові склянки.

У пластикову склянку налийте гарячу воду і розчиніть у ній 3-4 краплі харчового барвника, добре перемішайте, після чого додайте в склянку 1 чайну ложку оцту. Повторіть процедуру з 5-7 кольорами.

У кожну пластикову склянку покладіть зварене в круту яйце і залиште на 3 хвилини, після чого розкладіть яйця на паперових рушниках.

У неглибокі миски налийте невелику кількість води (вода повинна покривати лише половину яйця). Додайте у воду по 1 столовій ложці олії та по 6–8 крапель харчового барвника.

У кожну миску покладіть по одному яйцю.

За допомогою ложки полийте яйця кольоровим розчином та залиште на 3-4 хвилини, потім переверніть яйця та залиште їх у мисці ще на 3-4 хвилини.

Вийміть яйця з мисок з олією і розкладіть на паперових рушниках. За кілька хвилин додатково промокніть яйця паперовими рушниками. За бажання можна використовувати 3-4 фарби для фарбування одного яйця.

Ефект виходить дуже незвичним! Цей простий спосіб дозволить отримати «космічні» яйця для Великодня за лічені хвилини!

Джерело

Зберегти в Pinterest