Шикарні об'ємні квіточки гачком - в'яжуться швидко і просто. Підійдуть для прикрашання будь-якого одягу

Об’ємні квіти гачком – це справді дуже просто і швидко. Одну квіточку можна зв’язати за 5-10 хвилин, якщо набити руку. Такі квіти підійдуть для декору одягу та не тільки!

Наберіть ланцюжок із 5 повітряних петель (ПП). З’єднайте їх у коло, ввівши гачок у першу петлю і пров’язавши сполучний стовпчик. Потім наберіть 2 ПП підйому, в кільце пров’яжіть стовпчик без накиду (СБН). Ще 2 ПП, знову в кільце в’яжемо СБН. Усього таких повторень із ПП та СБН має бути 6 шт. Наприкінці пров’яжіть 2 ПП та на початок ряду пров’яжіть сполучний стовпчик.

Наступний ряд: 4 ПП, зробіть накид і зв’яжіть пишний стовпчик із 8 витягнутих петель.

Наприкінці пров’яжіть усі петлі разом, з’єднайте їх повітряною петлею, зв’яжіть ще 4 ПП. У ту саму петлю, куди ви в’язали витягнуті петлі, пров’яжіть СБН. Потім перейдіть в наступну арку у в’язанні та пров’яжіть ще один СБН.

Повторіть те саме з самого початку: 4 ПП, накид, пишний стовпчик і т. д. Пров’яжіть так весь ряд. У вас вийде квітка із 6 пелюстками.

Тепер слід пров’язати серединку. Можна взяти інший колір пряжі для контрасту. Новою пряжею наберіть ланцюжок з 4 ПП, зробіть накид, вставте гачок у першу петлю в ланцюжку і витягніть пряжу. Накид-витягування пряжі повторіть лише 6 разів.

Насамкінець просто пров’яжіть всі петлі на гачку разом, зробіть 1 ПП для фіксації. Нитку відріжте. Серцевина квітки готова. Між пелюстками на квітці є отвори через них і прив’яжіть серединку до квітки.

Як можна помітити, пишні квіточки в’яжуться нескладно, а виходить дуже красиво!

Ними можна добре прикрасити одяг.

Джерело

Зберегти в Pinterest