Приголомшливо проста техніка створення краси для інтер'єру

При мінімумі витрат і зусиль можна створити приголомшливий інтер’єрний декор. Все, що знадобиться – бажання провести за роботою пару годин і навик в’язання звичайного ланцюжка. Вироби виглядають самобутньо оригінально. Освоївши техніку можна власноруч зробити унікальні кашпо і вази довільного розміру. Привабливо і те, що для «плетіння» використовувати можна будь-який шнур: від джутового шпагату до штучного ротанга, виглядають готові вироби самодостатньо, прикрасити за їх допомогою можна не тільки будинок, але і двір.

Для роботи знадобляться залишки великої садової сітки і шнур. Варто врахувати, що чим товстіший шнур, тим робота піде швидше. У разі реалізації ідеї з вазою необхідно зробити ще й денце. У цьому проекті вона зроблено із залишків товстої фанери, а каркас прикріплений до неї за допомогою звичайних скоб.

Суть роботи полягає в створенні звичайної косички. Робоча нитка тут весь час проходить через сформовану раніше петлю. Різниця полягає лише в тому, що косичка робиться не на вазі, а накладається на каркас. Перша петля формується прямо на руках, кінець робочої нитки закріплюється на каркасі знизу.

Далі залишається лише, рухаючись по колу, весь час захоплювати робочу мотузку і витягувати її наверх, пропускаючи через петлю. Зробивши повний виток, мотузка не обривається, ланцюжок нав’язується по спіралі.

Готове «полотно» лягає акуратними петлями. Для зручності кожну петлю, яка  утворилася по ходу роботи, робиться великого розміру, а потім підтягується. Це дозволяє захоплювати нитку великим і вказівним пальцями, без використання гачка. Рухаючись по колу доходимо до верху, потім обрізаємо робочу нитку з запасом, захоплюємо її, пропускаємо через петлю і затягуємо. Кінець заправляємо. Робота закінчена, залишається знайти для нового предмета інтер’єру підходяще місце.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest