Як вдома виростити симпатичний сосновий декор

Колись сосна вважалася талісманом від зла, тому наявності гарного декору із соснової шишки в будинку принесе вам удачу! З найпростішої соснової шишки можна виростити гарний бонсай і використовувати його як ідеальну прикрасу!

Процес дуже простий: зберіть у лісі шишки, найкращий час для цього осінь, оскільки саме восени вони починають розкриватися. Спробуйте знайти соснову шишку більшого розміру. Це трохи збільшить шанси на те, що насіння всередині буде найкращої якості. Також краще зібрати кілька соснових шишок, а не одну! Деякі фахівці рекомендують швидко занурити соснові шишки в розведеному розчині вапна і сірки. Це лише додатковий крок, який допоможе позбутися шкідників або грибка, що живуть у сосновій шишці.

Потім вам потрібно буде висушити соснові шишки, тому помістіть їх у сухе місце та спостерігайте, як вони почнуть сохнути та розкриватися. Ви можете побачити, як деякі насінинки починають проростати.

Потім знайдіть симпатичний горщик та наповніть його землею. Помістіть в нього соснову шишку кінчиком догори, при цьому ледве втискаючи її в ґрунт.

Буде не зайвим використати мох, щоб покрити ґрунт, а також прикрасити горщик.

Такий дивовижний декор необхідно щодня поливати в помірній кількості, а ще краще обприскувати соснову шишку водою. Звичайно ви можете поливати її рясніше кожні два-три дні, головне, щоб не виникало цвілі.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest