А що вийде, якщо поєднати дерев'яну раму і пряжу? Може з'явитися декор дивовижної краси

Для гобелена – занадто просто, для вишивки – теж. Тоді як же назвати цей декор? Панно? Теж невірно. Можливо, ткана картина – те, що потрібно. Створити чарівну, ніжну і виключно красиву ткану картину не так складно, як може здатися на перший погляд. І для роботи вам знадобиться не такий великий набір матеріалів.

Приготуйте наступні матеріали:

  • дерев’яні рамки;
  • оббивні цвяхи;
  • молоток;
  • пряжу і шерсть;
  • товсті білі нитки;
  • голку для пряжі;
  • ножиці.

Роботу починаємо зі створення основи майбутньої тканої картини:

1. Забиваємо ззаду в раму цвяхи, намагаємося прибити їх симетрично і на відносно рівній відстані, не поламавши при цьому раму. Цвяхи прибиваються зверху і знизу.

2. Починаємо натягувати нитку: закріплюємо у першого верхнього цвяха, тягнемо нитку вниз, обертаємо нею нижній цвях, піднімаємося і обертаємо верхній цвях, потім знову нижній і так до кінця. Зав’язуємо вузлик і відрізаємо зайве.

#

3. Переверніть рамку і починайте ткати. Відміряйте приблизну кількість пряжі і плетіть візерунок по імпровізованому гобелену, як показано на фото нижче. Не затягуйте лінії туго, інакше композиція вийде перекошеною. Необхідно провести пряжу через одну нитку «під, над, під», потім назад, але вже по зворотній схемі «над, під, над». Утворені ряди акуратно пальцями опустіть в самий низ рами і продовжіть ткати. Відповідно, якщо необхідно зробити витягнутий візерунок, зменшуйте плетіння по 1-3 ряди кожну лінію.

#

4. З білої шерсті виходять чудові пухнасті хмари. Ткати необхідно в тій же самій техніці. Розміри визначаються на око.

#

#

Ось такі чудові ткані картини можуть вийти в кінці роботи:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest