Корисні і цікаві ідеї з металевих кришок від пляшок. Незвичайний декор інтер'єру

Здавалося б, прості темно-зелені кришки, які зазвичай відразу йдуть в сміття. Але з них можна придумати чимало цікавих і незвичайних речей! Нижче показані цілих 5 ідей по перетворенню звичайних пляшкових кришок в потрібні речі.

На дошку приклейте кришки жовтого кольору (можна заздалегідь пофарбувати фарбою) у формі овалу, в два ряди, для 3D-ефекту. Зверху приклейте кришки, зігнуті навпіл. Пофарбуйте їх в зелений колір.

Зробіть петельки, щоб конструкцію можна було підвісити на стіну. Внизу дошки прикріпіть гачки. Тепер ключі завжди будуть на своєму місці!

Для другої ідеї щільну, плоску пластикову тарілку оклейте папером і клеєм ПВА, пофарбуйте. Дно повністю заповніть пляшковими кришками.

Розведіть епоксидну смолу згідно з інструкцією, залийте нею дно з кришками.

Милий легкий піднос на кухню готовий!

Для третьої ідеї також знадобляться CD-диски. Склейте 3 диска між собою. Зверху приклейте кришки щільніше одна до одної. Це дуже швидка і проста підставка під гарячі чашки!

Для четвертої ідеї склейте кришки в кілька рядів, намагаючись зобразити черепашку. Ноги черепахи зробіть із зігнутих навпіл пляшкових кришок. У центр вклейте дно від алюмінієвої банки. Все пофарбуйте аерозольною фарбою.

Вийшов милий свічник у вигляді черепашки!

Для останньої ідеї також приготуйте дошку, яку пофарбуйте в бажаний колір. До дошки приклейте шматочок пряжі або мотузки, або джуту. Далі приклейте зігнуті навпіл пляшкові кришки навколо однієї не зігнутої (як квітка).

Зробіть кілька таких кольорів. Можна міняти кольори за допомогою фарби та щоразу отримувати новий результат! Це цікаве і красиве панно.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest