Цікава техніка в'язання з використанням CD-диска. Прикрасьте інтер'єр цікавою дрібничкою

Таку красу ви точно ще не в’язали! Зовсім нескладна техніка в’язання з використанням CD-диска, але подивіться, що вийде в результаті!

На пряжі гачком зробити петлю, як і завжди, при початку в’язання. Взяти диск. Тримаючи петлю в гачку ззаду диска, протягнути пряжу через отвір попереду, зробити накид на гачок.

Потім витягнути пряжу знову ззаду, протягнути через всі петлі гачок. Таким чином, обв’язати весь диск. Має вийти 46 петель.

Коли весь диск обв’язаний, починаємо в’язати перший ряд. Робимо з’єднувальну петлю, дві повітряні і напівстовпчик з накидом. В’яжемо напівстовпчик з накидом до кінця ряду по колу.

Переходимо до другого ряду. Починаємо в’язання із з’єднувальної петлі, двох повітряних, потім – двох напівстовпчиків з накидом. Тепер в’яжемо до кінця ряду наступним чином: пропуск 1 петлі, дві повітряні, три напівстопчиком з накидом, знову пропуск… В кінці ряду, щоб перейти на новий і з’єднати кінець з початком в’язання, завжди робимо з’єднувальну петлю.

Переходимо до третього ряду. Починаючи з нього, всі наступні ряди будуть в’язатися аналогічно. В’яжемо 3 з’єднувальних петлі, які відповідають трьом напівстовпчиками в попередньому ряду. Дійшовши до пропуску в попередньому ряду, перший візерунок в’яжемо так: напівстовпчик з накидом, дві повітряні.

Потім – три стовпчики з накидом в пропуск в попередньому ряду. Всього вийде 4 стовпчика.

Тепер в’яжемо 2 повітряні петлі і в наступний пропуск попереднього ряду в’яжемо 4 стовпчики з накидом. Таким чином, чергуємо повітряні петлі і стовпчики з накидом до кінця ряду.

Кожен наступний ряд повторює попередній. В результаті, вийде шахматне в’язання. Останній ряд робимо з напівстовпчиків з накидом.

Нарешті, завершуємо в’язання. В’яжемо 44 повітряні петлі. Приєднуємо ланцюжок, що вийшов до протилежної сторони.

Тепер обв’язуємо кожну повітряну петлю стовпчиком з накидом.

Можна прикрасити за бажанням якимось додатковим декором.

Милий мініатюрний кошик, самотужки зв’язаний з нуля готовий!

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest