Чудова ідея перетворення старого пальто

Пальто, що вийшло з моди може стати основою для створення маси нових речей. Цього разу з пальто майстриня вирішила зробити добротну містку сумку. Приваблива зовні обновка має сучасний зовнішній вигляд. Примітним є і те, що сумка не промокає і не втрачає форми.

Взявши за основу цю ідею, легко реалізувати свою власну. Для пошиття підійде старе пальто з будь-якого виду тканини.

При розпорі пальто на деталі не завжди вдається знайти цільні шматки потрібного розміру. Саме тому для пошиття нової речі шматки тканини довелося зшити між собою. Щоб приховати місця стиків, майстриня зробила шов зигзаг, доповнивши його ниткою для в’язання. Готові деталі “посаджені” на флізелін.

Для накладних кишень також використана пальтова тканина.

Обрізавши обмежувач, пришиваємо по обидва боки змійки по 2 шматочки тканини.

З підкладкової тканини робимо внутрішню частину кишень, а потім зшиваємо їх.

Для окантовки використовуємо контрастну рапсову стрічку або робимо косу бейку з підходящої тканини, а потім пришиваємо кишеню до деталі сумки.

В якості додаткових елементів декору використовуємо шматочки шкіри. Перш ніж прокладати шов, “садимо” шкіру на клей, щоб вона не зморщилася.

З довгих смуг тканини формуємо ручки. Пришиваємо їх до сумки, місця стиків додатково декоруємо ланцюжками.

Для підкладки використовуємо плащівку. У потрібних місцях нашиваємо внутрішні кишені, доповнюючи їх обшиванням. Між лицьовими частинами сумки і підкладкою прокладаємо шар ізолону. Саме завдяки йому сумка буде тримати форму і ніколи не промокне наскрізь під час експлуатації.

Зшиваємо тришарові деталі бічних частин сумки, а потім збираємо їх разом. Стикувальні шви доповнюємо косою бейкою.

Викроюємо 3 деталі для дна сумки, зшиваємо їх між собою, потім стикуємо із сумкою і пришиваємо. Стикувальні шви також ховаємо під косою бейкою.

Зверху доповнюємо сумку блискавкою, пришитою до широких планок, які забезпечать сумці потрібний об’єм. Край блискавки обшиваємо тканиною.

По верху пускаємо декоративну окантовку з рапсової стрічки, одночасно приховуючи під нею місця стиків. Сумка готова. Ніхто й не здогадається, що зроблена вона із старого пальто.

Детальніше про пошиття сучасної сумки зі старого пальто в відео:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest