Навіть каланхое зацвіте: нескладні правила, які забезпечать рясне цвітіння рослині

Каланхое є майже в кожному будинку, але ось цвіте ця рослина далеко не завжди. Що ж перешкоджає цьому? Перш за все те, що на полиці магазинів воно надходить з великою кількістю добрив, у яких закінчується термін дії приблизно через пару місяців. Після цього рослину слід виходжувати самостійно – можливо, навіть омолодити і розмножити шляхом живцювання.

Для каланхое важливий світловий режим дня. До обіду рослина має отримувати багато світла – сонячного або досвітки. А ось після обіду рясне сонце може нашкодити, тому потрібно обов’язково стежити за цим.

Найоптимальніша температура для каланхое – 27 градусів. Краще, щоб вона трималася на цьому рівні або була трохи нижче, але не вище. Однак і протягів він також не любить.

Частота поливу рослини залежить від пори року. Але заливати її не потрібно ні в якому разі! Влітку слід здійснювати полив 2-3 рази в тиждень, а взимку – 1 раз в тиждень. Пересаджувати рослину необхідно 1 раз в 2 роки.

Щоб визначити, чи потрібно підгодовувати каланхое, слід уважно оглянути його. Якщо воно перестало рости, а листочки формуються дрібні, то рослині не вистачає азоту. Однак надлишок азоту веде до того, що каланхое буде нарощувати тільки зелену масу, замість того щоб цвісти. Надлишок фосфору проявляється тим, що на рослині з’являється жовте листя, а нижні листочки і зовсім опадають. А якщо рослина не цвіте або швидко відцвітає, то у нього явний недолік фосфору. Викривлені листя – недолік калію.

Виходячи з цього, підбирайте добриво під вашу рослину. Найкраще вибирати добриво з позначкою «для сукулентів». Підгодовувати необхідно з весни до середини осені 1 раз в 2 тижні. Бажано брати половинну дозу від тієї, яка вказана на упаковці. Дотримуючись всіх цих правил, ви досягнете регулярного і постійного цвітіння каланхое!

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest