Бюджетне перетворення маленького балкону - чудовий результат за копійки

Перетворити маленький балкон у затишне місце під силу кожному. Крихітний складаний столик, за яким так приємно попити чай, місткий стелаж, де зверху можна розмістити рослини, а знизу організувати зону для зберігання овочів – все це легко можна зробити своїми руками, при цьому витрати часу і грошей будуть мінімальні.

Щоб зробити столик за індивідуальними розмірами знадобляться вузькі рейки і широкі плоскі дошки. З рейок будуть виготовлені ніжки майбутнього столика. Зробіть в рейках пази за допомогою інструменту. Рейки з випиляними пазами накладіть одну на одну.

З’єднайте рейки за допомогою металевих куточків і саморізів.

Для посилення стійкість столика в нижній частині ніжки закріпіть на саморізи поперечину. Аналогічним чином зберіть другу ніжку столика. З’єднайте дві ніжки між собою за допомогою металевих петель.

До однієї з ніжок столу прикріпіть рейку-основу майбутньої стільниці.

З широких дошок виріжте три однакових по довжині частини і прикріпіть їх до рейки-основи за допомогою металевих петель і поперечного бруска.

Столик виходить дуже зручним і компактним, його можна розкласти і скласти за лічені секунди.

Вільну стіну балкону можна зайняти містким стелажем. Каркас стелажу будуть утворювати довгі рейки. Довжина рейок залежить від того, якої висоти стелаж ви хочете зробити на своєму балконі. З довгої рейки наріжте поперечні бруски, на які будуть прикріплюватися полиці.

У всіх рейках підготуйте отвори для саморізів. З’єднайте рейки між собою, щоб отримати основу стелажа.

Підготуйте плоскі дошки необхідної довжини і прикріпіть їх до основи стелажа, щоб отримати полиці. Для захисту стелажа від вологи і перепадів температури його можна покрити безбарвним лаком. На нижніх полицях можна організувати зручне зберігання овочів.

Найприємніший етап роботи – декорування балкону. Створити особливу атмосферу допоможуть рослини в горщиках і інші декоративні елементи.

Таке перетворення балкону забере у вас одні вихідні. Але результат, який ви отримаєте, без сумніву, буде коштувати витраченого часу.

Повний процес перетворення маленького балкону можна подивитися на відео:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest