Фриволіте - унікальна техніка плетіння мережива

Де і коли вперше з’явилося мереживо фриволіте достеменно невідомо. Зате є факт, що воно користувалося попитом у знаті і аристократів по всій Європі. Перевірена часом техніка плетіння популярна і сьогодні. За допомогою фриволіте створюють одяг і аксесуари. Не менш затребувані мережива ручної роботи і при оформленні інтер’єру.

По суті, фриволіте є вузликовим мереживом. Примітно, що сучасні майстрині не завжди використовують для плетіння човники, серед підручних інструментів частіше можна зустріти гачок або голку.

Ця унікальна техніка дозволяє використовувати не тільки нитки, але також бісер і намистини. Готові вироби можуть мати бісерні вставки або повністю складатися з нього. Роботу над створенням фриволіте без зайвої скромності можна назвати філігранною. Дизайнерські прикраси виглядають бездоганно і стильно. Такі аксесуари відносять до розряду дизайнерської біжутерії.

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

 

Милуватися фриволіте можна безкінечно. Техніка плетіння вузликового мережива досить цікава і відносно проста для освоєння. Переконатися в цьому можна, переглянувши відеоролики:

#1

#2

#3

#4

Джерело: sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest