Неординарна техніка для декору: творчий акцент в будь-якому місці

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про дуже цікавий проект. Ця техніка існує вже багато років, і підійде для декору чого завгодно. Ви можете прикрасити стіни, шафу, а ще за допомогою такої техніки можна створити унікальний акцент, якого точно ні в кого не буде.

Отже, приступимо. Візьміть шматок картону того розміру і форми, який вам потрібен. У нашому випадку ми вирішили прикрасити шафку у ванній. Намалюйте малюнок, який вам сподобався, простим олівцем або маркером. Бажано робити товсті лінії (вам простіше буде його обводити). Деталізувати картинку можна буде пізніше. Тепер обведіть ці лінії клейовим пістолетом.

Тепер можна надати деталізацію зображенню.

#

Далі необхідно залишити, щоб клей засох. Після засихання, візьміть шматок алюмінієвої фольги трохи більше, ніж шматок картону, нанесіть на неї клей з пістолета і приклейте до задньої сторони.

Візьміть ще один шматок фольги розміром приблизно на 0,2 мм більше ніж картонка, нанесіть рясно на нього клей олівець

Притисніть фольгу клейовою стороною до картини. Краще починати з центру. Притисніть фольгу до клейових швів. Ви можете акуратно приклеювати її паперовим рушником, загорнутим навколо пальця, або за допомогою ватної палички обережно притиснути фольгу по клейових лініях, щоб все щільно приклеїлося.

У вас можуть з’явитися розриви на фользі, так як фольга надто тонка. Але не хвилюйтеся – пізніше вони будуть замасковані.

Тепер, якщо хочете, можете взяти простий олівець і почати малювати візерунки на порожніх проміжках між клейовими лініями.

Коли ви все зробите по своєму смаку, візьміть трохи чорного крему для взуття (краще вибрати з губкою аплікатором) і нанесіть поліроль на всі ті маленькі лінії, які ви намалювали.

Залиште ненадовго, а потім акуратно протріть паперовим рушником.

Він залишає гарний сріблястий наліт, завдяки якому все виглядає по-справжньому круто.

#

 

Ось і все, тепер можна задекорувати будь-яке місце у вашій оселі.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest