Нереальна краса із мотузки. Трендова в'язана міні-сумочка

У цю трендову в’язану міні-сумочку неможливо не закохатися! Стильна, невеликого розміру сумочка з мотузки в’яжеться гачком. Для майстрині не складе ніяких труднощів зробити таку красу! А якщо ви тільки почали вчитися в’язанню, то нижче вас чекає детальний майстер-клас і відео.

Ця сумочка в’яжеться одночасно двома нитками мотузки: робочої і ниткою хвостика, тому залиште якомога довший хвостик на моменті створення першої петлі. Для міцної підставки (дно сумки), яка не просвічує і не утворює отвори, потрібно зробити айкорд (i-cord) з мотузки. В’яжеться він на двох гачках відразу. Для набірного ряду потрібно зв’язати 11 ланок айкорда.

Далі вив’язується, розширюється і зміцнюється дно. Ряди в’яжуться по колу вже одним гачком, як зазвичай. Робиться петля підйому, стовпчик без накиду (1 точка повороту). Потім в’яжуться по ряду звичайні петлі без накиду. Коли доходить до другого повороту, в точці повороту в’яжемо 3 стовпчика. Далі, знову в’яжемо звичайні петлі без накиду, доходячи до наступного повороту.

Дійшовши до наступного повороту, в’яжемо в кожну з 3 петель на повороті ще по 2. Знову ряд, знову поворот, повтор. На третьому колі в утворилися 6 петель на поворотах петлі в’яжуться за схемою: 2-1-2-1-2-1. Пров’язується ще один ряд, поворот, повтор схеми. На цьому в’язання дна сумки завершується. Потрібно пропрасувати виріб, щоб розпрямити його для зручності подальшої роботи.

Після прасування потрібно зробити ряд навколо всього полотна сполучними петлями робочою мотузкою – це зміцнить дно сумки. Тепер стінки сумки в’яжуться популярним візерунком паркет. Як тільки був пров’язаний ряд, на повороті потрібно з’єднати кінець і початок ряду хвостиком, тим самим вв’язуючи його поступово в в’язання. Робити це потрібно саме на повороті, так, щоб на готовому виробі цього майже не було видно, так як це буде бокова стінка сумки.

В’яжемо 14 рядів візерунком паркет (лицьові і виворітні ряди разом) з безшовним з’єднанням хвостиком.

У готовому вигляді сумочка буде приблизно 15 см. Звичайно, її можна зробити трохи меншою або більшою, на ваш смак.

Залишається тільки пришити до сумочки клапан і додати необхідну фурнітуру (ручки і замок).

Дуже стильна, мініатюрна, ручна сумка з мотузки стане прекрасним доповненням гардеробу модниці!

Детальніше про те, як зв’язати гачком міні-сумку, дивіться у відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest