М'який, пухнастий і дуже красивий зайчик з верби на Великдень

До світлого Великодня можна зробити красиві композиції, які мають відношення до свята. Одним з цікавих варіантів може стати цей чарівний, м’який і пухнастий зайчик з верби. Безсумнівно, він прикрасить свято і підніме настрій всій сім’ї! Ознайомтеся з детальним майстер-класом нижче.

Для основи зайчика потрібно зробити тіло, голову, хвостик і вушка. Можна вирізати їх з пінопласту або згорнути з фольги/газети.

Для більшої надійності, в тіло слід вставити зубочистки або укорочені дерев’яні шпажки, зверху додати трохи клею і закріпити голову і хвостик. Вушка додайте трохи пізніше.

Нарешті, можна приступати до створення шерсті зайчика! Акуратно, ряд за рядом, потрібно приклеїти вербові котики, починаючи з хвостика.

Окремо приклейте вербу до вушок зайчика. Постійно приміряйте вушка і відзначте момент, де потрібно зупинитися, щоб можна було приклеїти пінопласт до пінопласту.

Коли вушка прикріплені, завершіть декор голови зайчика.

Пов’яжіть стрічку навколо шиї і вставте за допомогою клею очі і ніс – їх можна зробити із намистин або шматочків фетру/фоамірану.

Дуже ніжний, м’який і пухнастий зайчик виходить за досить короткий час!

Його можна помістити в центр цілої пасхальної композиції (детальніше дивіться у відео нижче).

Детальніше про те, як зробити зайчика з верби на Великдень, дивіться у відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest